Legenda muzyki disco polo Łukash z nowością, na którą wszyscy czekali! Premiera pt: „Na Amen”.

Przebój roku 2021

Tego wokalistę przedstawiać nie trzeba! Łukash, którego wszyscy znają z utworu pt: „Chciałbym Ci powiedzieć” zrealizował nowość!

O tym wokaliście można śmiało mówić, że jest legendom muzyki disco polo za życia. Twórca wersji polskiej utwory Joy czyli „Chciałbym Ci powiedzieć„, który znają wszyscy Polacy. Łukash to jedna z czołowych gwiazd polskiej sceny dance.
Zespół powstał w Jeleniej Górze w 2001 roku z inicjatywy Łukasza Harasimowicza.
Łukasz od samego początku pełnił funkcje wokalisty, kompozytora muzyki i autora większości tekstów.

Nowoczesny styl i mega taneczny klimat. Wokalista disco polo pokazał jak ogromne ma doświadczenie w tym co robi.

W pierwszym okresie swojej twórczości powstał debiutancki teledysk do utworu „Takie są kobiety”. Tą właśnie piosenką Łukasz zdobył olbrzymią popularność, która otworzyła mu drogę do dalszej kariery.  Niewątpliwie dużym zaskoczeniem dla fanów formacji ŁUKASH był VII Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej.
Na ostródzkiej scenie zespół po raz pierwszy przedstawił szerokiej rzeszy słuchaczy „Odjazdową muzę”. To nagranie diametralnie różniło się od poprzednich, było też zwiastunem nowego stylu grupy. 

Dziś na łamach naszego portalu prezentujemy nowość pt: „Na Amen”, która pokazuje Łukash’a w zupełnie nowym wizerunku, bardziej nowoczesnym, lecz wciąż z tanecznym klimatem. Aranżacja zrobiona w mocnych klimatach muzyki dance w rytmie disco polo. Nóżka sama chodzi.
Gorąco już teraz polecamy!


Intense

Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga