Lider zespołu Joker ze szczerym wyznaniem. Znamy sekret Piotra Koczocika!

Zespół Joker, którego wokalistą i przedstawicielem jest Piotr Koczocik bawi nas swoją muzyką już od blisko dziesięciu lat. Formacja w zaskakującym tempie wybiła się w branży muzycznej, a utwory trafiły do list przebojów. Niecały rok później od rozpoczęcia działalności, Piotrek podjął współpracę z Kamilem Miśkiewiczem znanym w branży jako DJ Sequence. To właśnie w wyniku zaistniałej współpracy, powstały takie hity jak: „Aparatka”, „Zołza”, „Pasujesz do mnie” czy „Ale się wstydzę”. Wszystkie te produkcje cieszą się do tej chwili zainteresowaniem, a ten ostatni, po wielu latach od premiery, otrzymał teledysk.

Wideoklip, w którym główna rola przypadła Mateuszowi Gierlakowi, znanej w Internecie osobistości pod pseudonimem Raptus MG, jest pewnego rodzaju komediowym spektaklem stworzonym na poprawę humoru. Główny bohater wciela się tutaj w różne postaci, począwszy od sympatycznego Pokemona Pikachu, na tygrysku kończąc próbując przy tym zdobyć serce dziewczyny, jednak nie ma odwagi by podejść i zagadać. Czy mu się udaje zrealizować swój plan? Tego nie zdradzimy.

Nowa wersja posiada niewielkie różnice względem oryginału. Twórcy w nowej wersji utworu dodali kilka tonacji w poszczególnych częściach piosenki a także lekko zmodyfikowali aranż, tekst oczywiście pozostał bez zmian. Zmianie również uległ czas trwania; bieżąca wersja jest o 50 sekund krótsza od oryginału.

Słuchacze polubili zarówno wersję sprzed lat, jak i obecną, jednak to właśnie ta najbardziej przypodobała się ich uszom. Okazuje się również, że powierzenie głównej roli Raptusowi MG było idealnym przedsięwzięciem. Fani są pozytywnie zaskoczeni, o czym zaświadczą komentarze pod video. Grę aktorską Mateusza oceniają ponad dostępną skalę.

My lubimy obie wersje, a Wam – drodzy czytelnicy – która z wersji bardziej do Was przemawia?

Dla porównania publikujemy obydwie.


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację