Lider zespołu Rem Faza walczy o życie.

Remigiusz Pik, lider i założyciel zespołu Rem Faza, pochodzi z Lublina. Z zawodu jest trenerem biznesu. Jego prywatne życie nie jest jednak tak kolorowe jakby się mogło wydawać. Mężczyzna walczy o życie.

W organizmie Remka wykryto raka. Obecnie lider zespołu Rem Faza jest już po kilku chemoterapiach. W poniedziałek, 27 stycznia ponownie musi stawić się do szpitala na badania.

Wokalista nie ma łatwego życia. Oprócz zmagań z nowotworem mężczyzna zmaga się innymi dolegliwościami. Jak wspomniał nam podczas dzisiejszego spotkania, przyjmuje komórki macierzyste sprowadzane prosto z Singapuru. Miał również zabieg usunięcia węzłów chłonnych pachwiny.

My wierzymy w głębi ducha, że wszystko będzie dobrze i Remigiusz zostanie wyleczony z nowotworowej choroby. Z całego serca życzymy mu wszystkiego dobrego.

Tymczasem zapraszamy do wysłuchania produkcji pt. „Oczy Twoje rozmarzone ” nagranym wraz z zespołem Venus. Utwór wydany został przez Wydawnictwo Muzyczne Folk. A już niebawem grupa Rem Faza będzie gościem odcinka programu „Impreza na maxa„, który zostanie poprowadzony przez Artura z firmy Diva Event Agency.


Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację