Liderka zespołu Piękni i Młodzi Magdalena Narożna jako Pani Prezes?!

Wokalistka disco polo na każdym kroku zaskakuje swoich fanów nie tylko muzycznie, ale co najważniejsze pod kwestią samej siebie!

Magdalena Narożna to dotychczas jedna z najbardziej uwielbianych wokalistek na rynku muzyki disco polo.
Potencjał muzyczny jaki w niej drzemie jest tak wielki iż internauci nie mogą oderwać się od obserwacji jej medialnych profili oraz najnowszych produkcji, które w szybkim tempie zyskują na ogromnej popularności.
Wokalistka prężnie działa jako najważniejsza ikona zespołu Piękni i Młodzi.


U swego boku podczas trasy koncertowej jest z nią niemalże zawsze jej ukochany Krzysztof oraz przyjaciele z zespołu. Bez nich żadna impreza nie jest tak potężnie poprowadzona jak dotychczas wszyscy mieli okazję przeżywać najróżniejsze trasy koncertowe.
Z pewnością wszystkim produkcje zespołu dają porwać się do tańca, a wspólny śpiew z zespołem jest bardzo przyjemnym dla PiM!

Magdalena Narożna z wielką dokładnością dba o swoich fanów, co najważniejsze w dużej mierze częściowo przyjmuje ich rady do siebie.

Metamorfozy jakie dotychczas przechodziła artystka są czymś niesamowitym.
Jej kobiece piękno jest w każdym calu podkreślone, a słynny irokez częściowo odszedł w lekkie zapomnienie i na pomysłowej głowie wokalistki pojawiły się piękne warkoczyki.
Wokalistka wspólnie ze swoją córką Gabrysią postanowiły poddać się chwili relaksu przy czym obie Panie wyglądają imponująco.

W mediach społecznościowych Magdalena Narożna pojawiła się niecodziennej stylizacji!
Pojawienie się wpisu na Instagramie wzbudziło w fanach wielkie zaskoczenie, a oni nie mogą wyjść z podziwu.
Piękne okulary, które zagościły na nosie Magdaleny Narożnej idealnie do niej pasują.
Pomimo iż padło głównie pytanie do fanów z pewnością ogromna rzesza odbiorców potwierdziła wielkie dopasowanie okularów.

źródło: instagram.com/madzia_pimCzy gwiazda disco polo będzie występować w okularach?
Nigdy nic nie wiadomo, światła jakie pojawiają się na trasach koncertowych są bardzo mocne, co może wpływać na wzrok artystów nie tylko z branży disco polo.


Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację