Liderka zespołu Piękni i Młodzi po latach odnalazła swoją bliźniaczą duszę!

Magdalena Narożna liderka zespołu Piękni i Młodzi, bardzo chętnie współpracuje z swoimi fanami na profilu społecznościowym jakim jest Instagram.
Artystka nie tylko umieszcza na nim swoje pomysłowości kulinarne, podkreślenie swojej naturalnej osobowości ale i również przepisy na najsmaczniejsze dania kulinarne.

Wszyscy pamiętają moment, kiedy to ich pierwszy raz głosy większa publika miała okazję usłyszeć poprzez udział w programie „Must be The Music”.
To właśnie ten czas otworzył wielkie wrota dla artystów oraz wielkie koncertowanie zespołu Piękni i Młodzi.
Wokalistka bardzo chętnie podejmuje się nowych wyzwań, przy czym możemy poznawać Magdalenę Narożną z całkowicie innej perspektywy.

Tegoroczna edycja programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” z pewnością wprowadza wszystkich w osłupienie. Wokalistka disco polo otwarcie wspomniała iż jest to jej ulubiony program, przy czym jest szczęśliwa że może w nim brać udział.
Żeby tego było mało, nikt by nie pomyślał iż poprzez udział w programie gwiazda disco polo będzie miała okazję odnaleźć swoją bratnią duszę!
To wszystko już w piątkowym odcinku programu TTBZ – „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” czy czym będziemy świadkami nowego wcielenia!

To nie zdarza się często! To dopiero drugi przypadek w historii programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, w którym jedna z gwiazd wciela się w postać innego uczestnika tej samej edycji. 


Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację