Magda Narożna w opałach! Wokalistka pożegna się z wolnością?! Zapadł wyrok sądu!

Zespół Piękni i Młodzi powstał w 2012 roku przez Dawida i Magdalenę Narożnych, jednak jego początki sięgają roku 2010 (początkowo funkcjonował pod nazwą Technology). Formacja w pełnym składzie zagrała wiele koncertów w całej Polsce.

O zespole zrobiło się bardzo głośno z początkiem roku 2020 z powodu awantury po sylwestrowym występie w Zakopanem.  W jednym z zakopiańskich hoteli doszło do awantury pomiędzy małżonkami a ich nowymi partnerami – Krzysztofem oraz Joasią. Wskutek skandalu Dawid Narożny został wyrzucony z zespołu. Jego miejsce zajął Daniel Biczak.

Po ponad roku od afery sprawa nabrała tempa. Jak możemy dowiedzieć się z dostępnych w sieci informacji, Sąd Najwyższy uznał Magdalenę Narożną jako winną popełnionego przez nią czynu, w efekcie czego sprawę wygrała partnerka Dawida, Joanna. Były członek zespołu nie szczędził słów w stosunku do byłej żony.

Na obecną chwilę sprawa nadal jest w toku. Wokalistka nie skomentowała całego zajścia, nie jest również znany wynik wyroku.

Postawa muzyka oburzyła wielu fanów. Opinie są podzielone: jedni gratulują, drudzy natomiast (w znacznej większości) uważa, że sprawy prywatne powinny być załatwione między sobą. Co myślicie o tym zdarzeniu? Czy Magda Narożna zostanie pozbawiona wolności? Miejmy nadzieję, że tak się nie stanie a byli małżonkowie znajdą jeszcze nić porozumienia.


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację