Magdalena Narożna (Piękni i Młodzi) została obiektem zainteresowania mediów. (Nigdy wcześniej nie wyglądała tak skromnie)

Przebój roku 2021

Wokalistka Magdalena Narożna wraz z zespołem Piękni i Młodzi witali nowy rok podczas Sylwestra z telewizji TVP. Na scenie wyglądała obłędnie.

Magdalena Narożna znów stała się obiektem zainteresowań mediów. Tym razem nie jest to żaden skandal czy też wywiad.
Urok osobisty jednej z najbardziej charakterystycznych gwiazd sceny muzyki tanecznej wpływa niemal że na wszystkich bardzo pozytywnie.
W przypadku liderki zespołu Piękni i Młodzi możemy podziwiać nie tylko urok osobisty, ale i również piękne stylizację.
Wokalistka Magdalena Narożna zdaniem wielu mediów nigdy wcześniej nie wyglądała tak skromnie. Artystka w swoich estradowych kreacjach niemal zawsze odsłaniała nogi oraz dekolt. Podczas sylwestrowej nocy stało się jednak inaczej.

W mediach aż wrze na temat stylizacji wokalistki zespołu Piękni i Młodzi. Zdaniem wielu portalu Magda wyglądała bardzo dobrze w skromnej sukni.

Sylwester Marzeń z Dwójką zgromadził aż 8 milionów widzów przed telewizorami. Około 8 milionów ludzi oglądała Magdalenę Narożna oraz inne gwiazdy. Wokalistka zszokowała wiele osób swoją kreacją, która zasłaniała piękne walory kobiecego ciała, które wcześniej Magda wdzięcznie eksponowała na scenie.
Na łamach naszego portalu udostępniamy video relację z występu Magdaleny Narożnej wraz zespołem Piękni i Młodzi podczas sylwestrowej nocy.


Intense

Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga