Magdalena Narożna w kolejnej metamorfozie?! Jak teraz wygląda wokalistka zespołu Piękni i Młodzi?!

Przebój roku 2021

Magdalena Narożna lubi się zmieniać wizualnie! Kolejny etap metamorfozy wokalistki!

Magdalena Narożna, liderka i wokalistka zespołu Piękni i Młodzi, którą kocha tysiące fanów za osobowość oraz twórczość. Wokalistka disco polo na każdym kroku zaskakuje swoich fanów nie tylko muzycznie, ale co najważniejsze pod kwestią samej siebie!

Magdalena Narożna najważniejsza osobowość w zespole Piękni i Młodzi znana wszystkim z utworów m.in. „Nowa Ja„, „Jak w Bajce (Ti Amo)” czy też „Bez siebie”.
Wokalistka disco polo spełnia się muzycznie oraz jako szczęśliwa mama oraz narzeczona.
Mimo iż jest to największa gwiazda show biznesu, to jej osobowością interesują się nie tylko media ale i również ogromna rzesza fanów.

Uwielbiana przez tysiące fanów wokalistka zespołu Piękni i Młodzi kolejny raz zmienia swoją fryzurę!

Wokalistka jest zaawanasowanym użytkownikiem aplikacja instagram, w której chętnie dzieli się ze swoimi fanami relacjami ze swojego życia prywatnego oraz tym co aktualnie robi zawodowo. W relacjach udostępniła zdjęcia, z których wynika, że artystka poddała się kolejnej metamorfozie wyglądu swoich włosów.
Jak teraz wygląda wokalistka zespołu Piękni i Młodzi? Czy wróciła do swojej pierwotnej fryzury (Irokeza), czy może też pojawiło się zupełnie coś innego? Odpowiedzi znajdziemy na jej oficjalnym profilu aplikacji Instagram.


Intense

Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga