Mamy hit karnawału! Nowość od Robson W i TAZZMAN pt: „Mamy zabawę”, Ten utwór to strzał w dziesiątkę!

Przebój roku 2021

Czas rozpocząć karnawał! Muzyka disco polo idealna do zabawy! Nowość od Robson W i Tazzman!

Ten wokalista ma w sobie charyzmę i zawzięcie dąży do postawionego przed sobą celu. Każda nowość jaką wydaje jest całkiem inna, zatem nie ma mowy o monotonni w utworach. Mowa o wokaliście, który od pewnego czasu nie daje odpocząć swoim fanom i wciąż wydaje super taneczne kawałki. Robson W czyli prywatnie Robert Wyzner to wokalista muzyki tanecznej, który miłość do disco polo ma we krwi. Robson W już od 5-tego roku życia dawał pierwsze znaki zainteresowania muzyką. Już jako dziecko tworzył tzw. smerfne hity modyfikując tempo utworów na gramofonie.

Robson W na swoim koncie ma utwory, które podbijają listy przebojów: „Wydziarana panna„, „Angelina”, „To nie kabaret”, „Jak ja Cie lubię”, „Moja mała”, „Teraz to wiem” oraz wiele innych. Jeden z nich czyli „Wydziarana panna” został absolutnym hitem w aplikacji Tik-Tok.

Ten kawałek będzie królował we wszystkich stacjach radiowych oraz dyskotekach! Nowość pt: „Mamy zabawę”.

Dziś na łamach naszego portalu prezentujemy nowość pt: „Mamy zabawę” od Robson’a W oraz nowej postaci w disco polo jaką jest Tazzman! Utwór został zrobione w aranżacji Dance 2 Disco co zresztą słychać w pierwszych jego dźwiękach. Tazzman, który dołączył do Robson’a W, już niedługo w planach ma wydać swoją autorską piosenkę. Z tego co udało dowiedzieć się naszej redakcji będzie to również muzyka disco polo z domieszką muzyki klubowej z nieco ostrzejszymi tekstami.

Gorąco już teraz zapraszamy na w/w nowość od Robson’a W i Tazzman’a. Ten kawałek z pewnością znajdzie swoje miejsce na karnawałowych listach przebojów.


Intense

Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga