Marcin Miller (Boys) w dalszym ciągu ma poważne problemy ze zdrowiem! W sieci pojawił się video film.

Problemów zdrowotnych Marcina Millera ciąg dalszy! Wokalista traci głos! Wokalista odwołał koncerty.

Marcin Miller, żywa legenda muzyki tanecznej. Jego utwory bawią pokolenia. Nawet nasza redakcja dorastała przy utworach zespołu Boys, którego Marcin jest założycielem i wokalistą.
Prywatnie jest szczęśliwym ojcem, tatą oraz dziadkiem. Pomocny dla drugiego człowieka zawsze z uśmiechem wspiera potrzebujących na ile ma możliwości.

Niestety ostatnio Marcin Miller ma poważne problemu zdrowotne. Artystę w minionym tygodniu dopadła angina przez co musiał włączyć antybiotyk do leczenia choroby. Jednak w dalszym ciągu wokalista kuruje się w domowym zaciszu bez większych poprawek.

Zdrowie jest najważniejsze. Marcin Miller obecnie musi zadbać o własne zdrowie. Fani życzą mu dużo zdrowia i wspierają w chorobie.

Na swoim instagramie umieścił kilka zdjęć oraz video film aby udowodnić wszystkim, którzy oskarżają go o kłamstwo, że jego zdrowie oraz stan jest nienajlepszy. Kolejnym problemem jest zanikający głos Marcina Millera. Jak wszystkim dobrze wiadomo, bez głosu żaden wokalista nie może spełniać się zawodowo.
Lider zespołu Boys musiał na daną chwilę odwołać koncerty oraz spotkania, które można przełożyć na inny termin do czego zresztą nie jest przyzwyczajony. Zawsze aktywnie zawodowo mijał dni Marcinowi, lecz teraz musi zadbać o swoje zdrowie.

Wraz z całą redakcją portalu Disco-Polo.eu życzymy Marcinowi szybkiego powrotu do zdrowia.

Aby zobaczyć video film przewiń zdjęcia.


Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację