Mega nowość! InVox – Grzech

Przebój roku 2021

Pomysł na założenie zespołu powstał w 2013 roku z inicjatywy Krystiana. 

Na początku zaprosił do współpracy Marcina Kozioł, który jest klawiszowcem i specem od sprzętu muzycznego. Jego dodatkowym atutem jest świetna organizacja pracy i osiąganie wyznaczonych celów. Chłopaki wcześniej przez około 7 lat grali na różnego rodzaju eventach i imprezach okolicznościowych razem z zespołem „Patroll”, gdzie poznali Piotra Wiśniewskiego, wokalistę grupy. Marcin zrezygnował z wspólnego projektu, ale razem z Krystianem wciąż mają przyjacielskie kontakty, czego dowodem może być wspólny kawałek „Czego chcą dziewczyny” wydany w połowie 2015 roku, który został bardzo pozytywnie odebrany przez ich fanów.

Krystian do współpracy zaprosił Piotrka Wiśniewskiego, który okazał się świetnym wokalistą, i liderem zespołu, a obecnie komponuje muzykę i piszę teksty do wspólnych utworów. Kiedy obaj pojawiają się na scenie od razu wprowadzają pozytywną atmosferę i chęć do zabawy wśród publiczności, a ich entuzjazmem i energią nie sposób się nie zarazić. Są autorami takich piosenek jak „Fascynacja” , „Zakochana” czy „Jak poderwać” 

Dziś zespół InVox bogaty w spore doświadczenie w branży disco polo wydaje nowy utwór wraz z teledyskiem pt: „Grzech”.
Utwór od razu spodobał się fanom co możemy wyczytać w komentarzach pod teledyskiem.
Przy współpracy z jedną z najlepszych firm fonograficznych Green Star został wydany teledysk którego realizację wykonała firma Cyfromedia.
Aranżacja utworu również nie banalna co sprawia że piosenka szybko wpada w ucho o przecież a to właśnie w tym chodzi!Intense

Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga