Mega odświeżenie wielkiego hitu. Wokalista disco polo w wykonaniu piosenki „Nie,nie,nie” zespołu T.Love!

„Połóż pistolet na stół, i uprzedzenia wyrzuć w kąt” Słowa wszystkim znanej doskonale piosenki od zespołu T.Love postanowił w swojej wersji wykonać artysta disco polo.

Tak przyjemnych coverów długi okres czasu nie było.
Wszystkim znany młody wokalista kryjący się pod pseudonimem Dave Chillout na swoim koncie posiada wiele coverów znanych i lubianych hitów nie tylko disco polo.
Pomimo iż w swojej szafie grającej posiada również autorskie produkcję, to w żadnym stopniu nie zamierza zaniedbać coverów.
Przyjemny dla ucha głos wokalisty jest na tak wysoką skalę chętnie słuchanym wokalem iż idzie się rozpłynąć.
Wszyscy mieliśmy okazję usłyszeć nie raz utwory takie jak: „Jedna Chwila„, „Na zawsze” czy też „Przy niej

Dotychczasowe utwory jakie zagościły w muzycznych serwisach cieszą się wielkim zainteresowaniem odbiorców.

Dave postanowił zmierzyć się z wielkim hitem od zespołu T.Love pt. „Nie nie nie” z całkowicie innej sceny muzycznej. Zespół T.Love to najsłynniejszy zespół rozgrzewający scenę rockową oraz alternatywną.
Jednakże nic nie stanęło na przeszkodzie by to wokalista disco polo spróbował swoich sił z utworem, który cieszy się wielkim zainteresowaniem i zna go wielka rzesza najróżniejszych gatunków muzycznych.
Pod umieszczonym nagraniem w social mediach Dave został zasypany falą serduszek oraz komentarzami, które z pewnością dały mu większą motywację na kolejne tego typu wyzwania muzyczne.


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację