Miłosna opowieść zawarta w cudownej melodii czyli GrzeHoo z nowością pt: „Tylko taka jak Ty”.

Ten utwór przypadnie do gusty wszystkim fanom miłosnych wyznań i wielu zakochanym. GrzeHoo zrealizował super nowość!

GrzeHo czyli po prostu Grzesiek wokalista disco polo, który od wielu lat ma styczność z muzyką w zespole weselnym, w którym trwa do dziś.
Wcześniej uczęszczał do szkoły muzycznej ucząc się gry na akordeonie. Zespół disco polo powstał aby spełnić swoje pasje muzyczne oraz w wolnej chwili odbić od chałtury i spełniać się w muzyce tanecznej jako wokalista.

W branży disco polo zadebiutował w 2019 roku utworem pt: „Tak zakochani„, który okazał się strzałem w dziesiątkę przy współpracy z czołówka producentów Łukaszem Sinieckim oraz Marcinem Książakiem, którzy tworzą projekt „Fabryka przebojów Noizz Bros” realizując projekty muzyczne dla wielu gwiazd muzyki disco polo i dance.

Ten wokalista ma wielkie szanse aby zdobyć szczytowe miejsca na listach przebojów! Nowość pt: „Tylko taka jak Ty” już dostępna!

Nazwa zespołu GrzeHoo powstała od imienia wokalisty Grzegorza, który od najmłodszych lat jest pasjonatem muzyki i zawsze marzył o tym aby zajść na sam szczyt.

Na łamach naszego portalu prezentujemy nowość od GrzeHoo po niemal dwóch latach przerwy od tworzenia nowość powraca z nowym utworem oraz teledyskiem pt: „Tylko taka jak Ty„.
Nowość to piękny utwór niczym miłosna opowieść połączona z doskonałą aranżacją oraz teledyskiem, który dodaje uroku całej piosence.

Gorąco zapraszamy do słuchania oraz oglądania teledysku.


Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację