Miłosne pożegnanie warte tysiące?! Młody wokalista może otwierać szampana!

Przebój roku 2021

Sebson może świętować! Jego twórczość spodobała się tysięcznej liczbie fanów. Taneczny kawałek o miłości coraz bardziej popularny.

Muzyka disco polo wciąż zaskakuje nowymi twarzami, które odnoszą wielkie sukcesy poprzez swoje produkcje. Jedną z takich osób, która po swoim debiucie w wytwórni Vanila Records nie może odciągnąć się od fanów jest Sebson. Wokalista, którego branża disco polo miała przyjemność poznać pod koniec grudnia 2021 z jego utworem pt: „Ostatni raz”.

Ten wokalista o świetnej sylwetce podoba się wielu kobietom. Przystojny o świetnym głosie artysta disco polo odnosi sukcesy!

Sebson – wokalista disco polo, który w bardzo szybkim tempie zyskuje na popularności. Sebson to prywatnie  Sebastian Kaczorowski, który jest mieszkańcem Torunia. Na pierwszy rut oka widać, że lubi trenować na siłowni i dobrze wyglądać. Jako wokalista również radzi sobie świetnie co słychać w jego nowości pt: „Ostatni raz„. 
Sebson i jego utwór cały czas pnie się do góry popularności. Obecnie teledysk do utworu pt: „Ostatni raz” w serwisie YouTube został dotworzony ponad 45 tysięcy razy! Sebastian nie ukrywa swojego szczęścia i już niedługo planuje stworzyć kolejny taneczny numer, gdzie w teledysku wystąpi znana postać z telewizyjnych ekranów.


Intense

Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga