Miłosne tragedie powodem zmiany statusu! Mateusz z Fair Play podjął poważną decyzję!

Grupa Fair Play dała się poznać swoim fanom z wielu ciekawych, a zarazem zaskakujących propozycji. Ostatnie utwory mocno utkwiły w pamięci wszystkich słuchaczom, ponieważ opowiadały o prawdziwych, miłosnych rozterkach, które przydarzyły się najprawdopodobniej samemu pomysłodawcy zespołu – Mateuszowi.

Wydawać by się mogło, że życie lidera grupy się ustatkowało, o czym zaświadczyć może propozycja „Konie kraść”, która z pewnością opowiada o szczęśliwej miłości. Jednak to w życiu bywa, są kłótnie i spory, wzloty i upadki, o czym możemy posłuchać w utworze ” Kochanie moje ”, gdzie bohater stara się odbudować utworzony po ciężkich próbach związek. Wszystkie te produkcje spotkały się z pozytywnym odbiorem.

Zespół Fair Play jednak nie zwalnia tempa i cały czas tworzy nowe produkcje kontynuując w utworach życiowe historie. Kilka dni temu na oficjalnym kanale formacji pojawiła się skoczna, taneczna nowość pt. „Nigdy nie zakocham się”.

Jak piszą twórcy pod nowym klipem: »”Nigdy nie zakocham się” to utwór o milczących telefonach, marzeniach bez pokrycia i oczekiwaniu na coś co nigdy się nie zdarzy. Kiedy po drugiej stronie jest ktoś, a tak naprawdę nie ma nikogo. Kiedy dla Ciebie ta osoba jest dniem, dla niej jesteś tylko chwilą. Kiedy czujesz trochę za dużo, ona nie czuje kompletnie nic…”«.

Najnowszą propozycję można nazwać kontynuacją rozpoczętych miłosnych rozterek. Bohater najnowszego utworu Fair Play jest bardzo zakochany, jednak dziewczyna go nie zauważa i traktuje tylko jako zwyczajnego przyjaciela, do którego może odezwać się w trudnych dla niej chwilach. Podmiot liryczny uświadamia sobie, że to tylko imaginacja, która nigdy się nie spełni, dlatego też podejmuje życiową decyzję – od tej pory chce być sam, ponieważ już wiele razy leczył się z powstałych przez miłość ran.

Nowa propozycja od radomskiej formacji posiada z życia wzięty, łatwy do zapamiętania tekst, ciekawe brzmienie zarówno pod względem aranżacyjnym jak i wokalnym. „sztoss nutka„, „kozak nuteczka„, „świetny utwór” to komentarze, które możemy znaleźć pod klipem.

Podsumowując: „Nigdy nie zakocham się” to taneczna propozycja, w której dosyć wysoko została postawiona poprzeczka, jednak ekipa dała sobie z nią radę w efekcie czego otrzymaliśmy numer zrobiony z klasą. Z klasą przez wielkie K. Pozytywny odbiór gwarantowany. Posłuchajcie tej wybornej nowości od grupy z Radomia.


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację