MiłyPan uległ wypadkowi?! Życiu artysty NIE zagraża niebezpieczeństwo.

MiłyPan, a prywatnie Piotr Kołaczyński, twórca ponadczasowego przeboju „Królowa” oraz słynnych „Malołatek” na swoich koncertach zbiera sobie liczne grono fanów, którzy na pamięć potrafią zaśpiewać z nim pełne utwory. Pod koniec kwietnia b.r. na sklepowych półkach pojawił się debiutancki krążek młodego artysty pt. „DiscoPolot” zawierający piętnaście wybuchowych, tanecznych propozycji, które okazały się kolejnymi wielkimi przebojami.

Młody wokalista zaprezentował już wielokrotnie swój talent, chociażby w produkcji „Musisz się starać” nagranym wspólnie ze swoim przyjacielem, Karolem Zawrotniakiem, liderem grupy Defis. Wspólny kawałek doprowadził do tego, że fani oszaleli i chcieliby usłyszeć kolejną koprodukcję z Defisem.

Wczoraj, na social mediach firmy MaloFanki pojawiły się bardzo tajemnicze zdjęcia, które świadczyć mogą o tym, że MiłyPan uległ wypadkowi.

Krew z nosa, siniaki pod oczami. Wygląda przerażająco, prawda?

Uspakajamy wszystkich fanów. MaloFanki to kielecka firma zajmująca się makijażami, a MiłyPan został poddany charakteryzacji na potrzeby teledysku do utworu „E Loco”, którego przebieg tworzenia mogliśmy widzieć podczas listopadowego streamu kieleckiej formacji Letni (ex. Letni, Chamski Podryw) a następnie mieliśmy możliwość jego odsłuchania na stworzonej podczas spotkań live płycie o nazwie „Swagabunda 2.0”.

Podobnie jak premiera teledysku na obecny moment nie jest znana, podobnie jest z jego fabułą. Możemy natomiast być pewni, że klip będzie niezwykle szalony, taki jaka jest tworząca go ekipa. Piotrek „MiłyPan” w refrenie – kolejnego w swojej karierze – wspólnego utworu śpiewa „Jestem e loco, lecę wysoko„. „E loco” z hiszpańskiego „szalony, zwariowany” – taki też jest właśnie król małolatek.

Poniżej możecie zobaczyć zdjęcie z planu:

Ten teledysk będzie naprawdę „E loco”. Czekacie? My bardzo!


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację