Mirosław Alan Trzciński lider zespołu Milano kolejny raz zaskoczył fanów swoją wyjątkową kreacją! Podczas Sylwestra Marzeń świecił jak prawdziwa gwiazda!

Przebój roku 2021

Ten wokalista lubi dobrze wyglądać! Mirosław Alan Trzciński człowiek, który jest wyjątkowo utalentowanym wokalistą disco polo.

Zespół Milano istnieje od wielu lat na scenie muzyki tanecznej. Skład zespołu kilkukrotnie ulegał zmianie jednak od kilku lat nieprzerwanie jego wokalistą jest Mirosław Aran Trzciński, którego wokal i aparycja onieśmiela wiele kobiet.
Nie tak dawno zespół Milano zmienił całkiem swoją formę i stał się zespołem muzycznym. Do składu grupy dołączyły żywe instrumenty oraz drugi głos, który dla większości jest mega ukrytym talentem i odkryciem w zespole Milano.

Mirosław Aran Trzciński
 fot. Mieszko Piętka, Piotr Podlewski/AKPA

Zespół Milano podczas swojego występu rozbijał całą publiczność zgromadzoną w Zakopanem!

Wokalista zespoły Milano, Mirosław Alan Trzciński lubi dobrze wyglądać na scenie. Co roku zaskakuje widzów oraz fanów swoimi sylwestrowymi kreacjami, o których następnie jest głośno w mediach. Wielkie oczarowanie oraz niedowierzanie ogromnym potencjałem oraz stylizacją lidera zespołu Milano.
Mirosław Trzciński podczas Sylwestra Marzeń w TVP2 wprowadził wszystkich w niecodzienne oraz pełne energii momenty.

Prócz wykonanych największych przebojów zespołu Milano fani nie mogli wyjść z zachwytu wyglądem wokalisty.
Wśród oprawy scenicznej i blasku świateł Mirosław Alan Trzciński wyglądał jak prawdziwa gwiazda i czuł się w tym bardzo dobrze.
Na łamach naszego portalu udostępniamy występy zespołu Milano podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką.


Intense

Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga