Młoda wokalistka powraca w wielkim stylu! Zespół Faustii w nowości, która zatrzęsienie klubami całej Polski!

Faustii to żeński zespół discodance, w którego skład wchodzą Faustyna, Niki oraz Pati. Dziewczyny na swoim koncie mają takie utwory jak: „Cała płonę„, „Chcę Ci podarować„, „Kocie oczy„. Produkcje te okazały się być nie tylko szalone pod względem muzycznym, ale również wokalnym. Drapieżność Faustyny wyszła w nich na jaw.

Po dłuższej przerwie grupa powraca z niezwykle wybuchowym, ognistym utworem pt. „Porwij na parkiet„. Jak wiemy, rząd zniósł niektóre obostrzenia, w efekcie czego życie powoli wraca do normalności. Możliwe jest organizowanie wszelakich imprez. I taki właśnie jest najnowszy utwór od Faustii oraz jej ekipy.

„Porwij na parkiet” to propozycja, którą dziewczyny witają hucznie otwarcie dyskotek. Produkcja została okraszona ciekawym brzmieniem, wpadającą w ucho tekstem oraz aranżacją.

Warto wspomnieć, że do utworu powstał klip, który na pierwszy rzut oka przypomina rysunek malowany farbą olejną. Teledysk został nagrany za pomocą telefonu komórkowego, a następnie przerobiony w formę rysunkową. Taki zabieg z pewnością wzbudzi zainteresowaniem nim wielu fanów.

Mocne klubowe brzmienie oraz świetny wokal sprawia, że utwór uzależnia, a klip do niego zostaje na długo w pamięci.

Na łamach naszego portalu przedstawiamy Wam tę rewelacyjną nowość od zespołu Faustii. Miłego odsłuchu.


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację