Nadchodzi mega nowość! BajorekD z utworem pt: „Ona wymiata”

Ta produkcja będzie grana w każdym klubie! Listy przebojów już czekają na nowość od BajorekD!

Ten młody człowiek z każdą nowością podnosi poprzeczkę wspinając się coraz wyżej swojej kariery.
Dominik Bajorek – BajorekD to młody wokalista, który swoją przygodę z disco polo rozpoczął udziałem w programie „Disco Star” telewizji PoloTV. Następnie dużym krokiem na przód kariery było dołączenie młodego artysty do największej wytwórni muzyki disco polo – Green Star Music z Białegostoku.

Wokalista o pseudonimie artystycznym BajorekD na swoim koncie ma pierwsze sukcesy oraz liczne wyświetlenia swoich video klipów do utworów: „Pytasz mnie”, „Zakochane serce”, „Zwariowałem, oszalałem”, „Tylko dla Ciebie”, „Szkarłatne oczy”, „Tylko Ciebie mam”, „To moje miasto” w duecie z zespołem Milano oraz „To zmieni się” produkcja, którą wsparły zespoły takie jak: Boys, Jorrgus, Extazy, Top Girls.

Branża disco polo już wkrótce wzbogaci się o kolejny mega przebój!

Już wkrótce w sieci ukarze się kolejna nowość od Dominika Bajorka pt: „Ona wymiata”. Utwór jak na BajorkaD przystało będzie w doskonałej jakości w tanecznym stylu. Teledysk również będzie nie lada zaskoczeniem dla fanów wokalisty.

Tymczasem przypomnijmy jego ostatni przebój pt: „Zakochane serce”, którego licznik wyświetleń przekroczył ponad 300 tysięcy wyświetleń.


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację