Najświeższe informacje od DajToGłośniej! Wiemy co nieco o debiutanckiej płycie!

O tym, że zespół Daj To Głośniej wyda swoją debiutancką płytę było tylko kwestią czasu. Kiedy w sieci pojawiły się pierwsze informacje na temat krążka oraz możliwość zamawiania preorderu, publika zaczęła zamawiać swoje egzemplarze. Jak informował team, na płycie znajdą się znane już przeboje, a także nowe propozycje, które od pierwszych chwil przypadną słuchaczom do gustu.

Tracklista dostępnych na płycie utworów zmieniała się. Dzisiaj wiemy już nieco więcej o płycie. Zespół za pomocą social mediów potwierdził informację dotyczącą piosenek oraz przedstawił okładkę promującą album.

Płyta „Folk Disco” będzie ostatecznie zawierać 21 piosenek, z czego dziesięć będzie zupełnie, dotąd nieznanym materiałem. Premiera krążka została zaplanowana dokładnie w drugą rocznicę działalności zespołu – 26 maja. Ponadto, w dniu premiery albumu, na kanale zespołu pojawi się nowy teledysk.

Z pewnością wielu fanów wyczekuje dnia, w którym debiutancki krążek ujrzy światło dzienne. Jesteśmy przekonani, że nowy materiał, jak i cała płyta, będzie idealnym prezentem na nadchodzące w okresie wakacyjnym wesela czy przyjęcia urodzinowe. Wielkie przeboje dopiero przed nami.

Zamówienia można składać w oficjalnym sklepie zespołu, a każdy kto zamówi preorder otrzyma egzemplarz z autografem.

Szykuje się dobre rozpoczęcie wakacji!


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację