Największy sylwester w sieci! Lady Jessy – Królowa Domówek zaprasza do siebie!

Przebój roku 2021

Lady Jessy i Wirtualny sylwester! To będzie najbardziej imprezowy wydarzenie ten nocy w Internecie! Muzycznie będzie wszystko dla każdego!

Jedna taka noc podczas, której wszyscy ludzie na świecie chcą się bawić. Telewizja, stacje radiowe umożliwiają wszystkim zabawę przy tanecznych utworach ostatni lat. Jednak nie koniec na tym! Jest jedna osoba, która nie zapomniała o internautach i zaprasza na sylwestra w sieci! Wirtualny sylwester z Lady Jessy już dziś wieczorem.

Tej nocy nikt nie będzie się nudził! Królowa Domówek zadbała o wszystkich! Zabawa będzie bardzo huczna!

Lady Jessy znany z Wirtualnych Domówek czyli transmisji online z dobrą muzyką, która trwa przez ładnych parę godzin w każdy wtorek oraz piątek od godziny 20:00 na jej fanpagu.
Podczas jej transmisji zbierają się ogromny tłumy fanów, którzy oglądają i świetnie się bawią w swoich domach, a nawet zamawiają specjalne transmisje na wyjątkowe okazje.

Podczas sylwestrowej domówki nie zabraknie znanych, lubianych i tanecznych hitów. Dodatkowo Lady Jessy zadbała o to, aby każdy znalazł coś dla siebie wśród jej sylwestrowego repertuaru, który przygotowała specjalnie na ten wieczór.
Zapraszamy już dziś wieczorem! Nasza redakcja również nie omieszka wpaść na chwilę sprawdzić jak się bawią fani Lady Jessy!


Intense

Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga