Nastąpiły zmiany personalne w popularnym zespole disco polo!

To z pewnością jest jedna z dość smutnych informacji dla fanów pełnego energii zespołu disco polo, który na swoich koncertach gościł tłumy.

Polska grupa muzyczna z gatunku disco-dance, powstała w 2012 roku w Hrubieszowie.
Jej założycielem jest Konrad Kulczyński – wokalista, pierwszy manager zespołu.
ShanteL ma na swoim koncie liczne przeboje oraz miliony wyświetleń w serwisie YouTube.
Pierwszym hitem okazała się spontanicznie napisana piosenka „A Ty daj”.

Wielkim osiągnięciem składu jest złota, a ostatecznie podwójna platynowa płyta za utwór „Może ze mną zatańczysz”.
W 2017 r. formacja wydała debiutancką płytę.
Członkom ekipy zależało na wyjątkowej, ciekawej, łatwej w wymowie nazwie. Wokalista wpadł na pomysł, aby było to imię kobiety – tak oto wybrano Shantel (z języka francuskiego).

Zespół Shantel swoją gościnnością miał okazję wystąpić na największych festiwalach muzyki disco polo, jednakże to nie koniec przygody.

Zmiany personalne w zespole Shantel rzucają kolejne jasne światło na odświeżenie zespołu, który posiada pełne energii produkcje disco polo. Do Konrada Kulczyńskiego dołączył Karol oraz Kuba.
Trzykrotne „K” z pewnością będzie kolejnym odświeżeniem na dodanie wielkiego muzycznego powera, który przeniesie sympatyków muzyki tanecznej w jeszcze większą muzyczną przestrzeń.

Lider zespołu Shantel na swoim profilu społecznościowym jakim jest Facebook umieścił fotografię, przedstawiając nowe twarze zespołu!
Z pewnością każdy fan zespołu okaże im wielkie wsparcie i będzie trzymać kciuki za pojawienie się debiutancko na wielkiej scenie.


Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację