Natalia Siemieniecka z zespołu Top Girls wspomina najpiękniejsze momenty ze swojego życia!

Czas przyjemnych momentów w życiu przemija w mgnieniu oka. Artyści disco polo bardzo chętnie wracają do wspomnień, które towarzyszyć im będą na długi okres czasu.

Natalia Siemieniecka debiutująca wokalistka w zespole Top Girls to bardzo sympatyczna osobowość w branży muzyki tanecznej.
Zamiłowanie muzyczne w artystce drzemie od najmłodszych lat.
Dotychczas ogromna ilość fanów nie dowierzała iż zmiany personalne w zespole przyniosą wielkie owoce, jednakże trzeba przyznać iż wielka osobowość Natalii Siemienieckiej jest niczym miód na serce.

Wokalistka disco polo bardzo chętnie łączy się z fanami na swoich mediach społecznościowych przy czym daje się bardziej poznać.
Natalia swoją osobowością ubarwia zespół Top Girls na bardzo dużą skalę, otwieranie skrzydeł na wielkich scenach jest już na bardzo wysokim poziomie!

Natalia Siemieniecka wokalistka zespołu Top Girls postanowiła podzielić się wspomnieniem, które z pewnością spodoba się wszystkim odbiorcom.

Gwiazda disco polo to nie tylko wokalistka, ale również wielka podróżniczka!
Podróże w ciepłe klimaty z pewnością na każdego wpływają bardzo pozytywnie.
Natalia Siemieniecka to jedna z trzech promyczków zespołu Top Girls a fani grupy z pewnością mogą każdego dnia poznać wokalistkę z całkowicie innej strony.
Śpiew to jej największa pasja, ale trzeba przyznać iż jako podróżnik również prezentuje się fantastycznie.

Na profilu społecznościowym Natalia postanowiła wspólnie ze swoimi odbiorcami przeżyć jedno z wielu wspomnień przy czym postanowiła wszystkich przenieść w piękne miejsce jakim jest Turcja.
Gołym okiem trzeba przyznać iż wokalistka promienieje w każdym to momencie, nie tylko scenicznym ale i również czysto prywatnym.
Opis pod umieszczoną relacją mówi sam za siebie!

„Wspominki z wyjazdu do Turcji – part2.
Gdy za oknem szaro i buro lubię uciekać choćby w pamięci do ciepła i słońca dodaje mi to energii i przynajmniej nie zasnę pod kocykiem z kakao, a jest tyle dziś do zrobienia!
Życzę Wam cudownego dnia.
Myślcie pozytywnie i nie dajcie się jesiennej szarówce!”


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację