Nie żyje wielka gwiazda teledysku zespołu Classic! Fani pogrążeni w smutku…

Smutna informacja obiegła wszystkie media. Zmarł wyjątkowy człowiek i wielka gwiazda!

Zespół Classic to już prawdziwa legenda muzyki disco polo, istnieją na rynku od lat 90-tych i cały czas trzymają dobrą formę. Zespół Classic powstał w 1992 roku w Iłowie. W 1994 roku zespół wydał swój debiutancki album zatytułowany „Jolka, Jolka”. Wtedy to też pojawił się pierwszy wideoklip zespołu do piosenki „Jolka, Jolka”- emitowany był w programie muzycznym: Muzyczna Skrzynka Teleexpresu. II piosenką promującą ten album był utwór pt. „Piękną miałaś twarz”.

Przez ostatni czas walczył z chorobą. Zmarł w wielu 70-ciu lat. Fani, rodzina, przyjaciele pogrążeni w smutki i żałobie.

14-tego października 2013 roku zespół Classic wydał nowość pt: „To nie przyjaźń tylko miłość„, gdzie w teledysku główną rolę zagrał Krzysztof Kiersznowski, który dziś odszedł do lepszego świata. Miał 70 lat i był znakomitym aktorem. Utwór pt: „To nie przyjaźń tylko miłość” wielu fanom kojarzy się właśnie z nim i jego rolą w teledysku zespołu Classic. Krzysztof Kiersznowski przez ostatnie lata walczył z nowotworem. Zmarł w domu.

Wraz z całą redakcją składamy kondolencje całej rodzinie Krzysztofa.


Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację