Nieludzko piękna jesień, okiem wokalistki disco polo Małgorzaty Główki.

Jesienią i zimą głównie na ulicach dominują stylizację, które mają na celu utrzymanie neutralnych kolorów. Jednakże gdy temperatura za oknem spadnie, stanowczo rzadziej sięga się po nasycone barwy.

Małgorzata Główka znana wszystkim pod pseudonimem artystycznym CamaSutra to jedna z najpiękniejszych postaci scenicznych rynku muzyki tanecznej.
Wokalistka disco polo z każdym dniem zaskakuje swoich fanów na każdym kroku.
Pomimo iż ma w sobie ogromny potencjał nie tylko muzyczny, to równie świetnie pełni najważniejszą rolę bycia szczęśliwą mamą oraz żoną.

Gwiazda disco polo na swoim koncie posiada wiele produkcji, które w szybkim tempie trafiają na najwyższe miejsca list przebojów m.in. „Porwij mnie”, „Śpij ze mną” czy też „Zrób coś dla mnie”.
Prócz wielkiego koncertowania, CamaSutra postanawia w wolnych momentach postawić na wielki relaks m.in. stanąć w świetle obiektywu.
Pomimo iż Małgorzata Główka posiada urokliwą twarz to nie można się jej oprzeć.

Małgorzata Główka (CamaSutra) postanowiła zachwycać się piękną złotą jesienią, która z pewnością stała się w tym roku wyjątkową porą.

CamaSutra nie tylko świetnie prezentuje się na scenie, ale światło obiektywu równie dobrze ją uwielbia.
Wokalistka disco polo bardzo dobrze dba o swoich odbiorców, aby mogli wspólnie z nią podziwiać dotychczasowe przeżycia.
Pogoda tegorocznej jesieni pozwala na to by w mediach społecznościowych pojawiły się piękne fotografię, które przedstawiają złotą jesień.

Małgorzata Główka postanowiła uwiecznić piękny jesienny okres za pomocą sesji zdjęciowej w której miała okazję wziąć udział. Wspaniała stylizacja, adekwatna do pogody fantastycznie wpasowała się do pięknych złotych liści w których możemy podziwiać piękną gwiazdę disco polo.
Otwarcie trzeba przyznać iż fotografie umieszczone zapierają dech w piersiach, a fani nie mogą wyjść z podziwu osobistego uroku CamaSutry.
Na chłodniejsze jesienne dni CamaSutra przygotowała wielką premierę, która pojawi się w największych portalach muzycznych już w listopadzie!

Wszystkich naszych czytelników zachęcamy do śledzenia bacznie wokalistki disco polo jaką jest CamaSutra by nie przegapić wielkiego premierowego wydarzenia.


Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację