Niespodziewana premiera od Miłego Pana! Nowość pt: „Takie życie” prosto z nowej płyty wokalisty.

MiłyPan swoją przygodę muzyczną rozpoczął od występu w programie stacji PoloTV „Disco Star„. Niestety, jurorzy reality byli nieugięci i odprawili młodego artystę z kwitkiem. Wokalista nie poddał się i w 2018 roku opublikował swój pierwszy, autorski utwór wraz z wideoklipem. Piosenka stała się hitem do tego stopnia, że po dziś dzień grana jest w wielu stacjach radiowych i telewizyjnych, oraz stanowi nierozłączny element każdej imprezy.

Jak się okazuje, wydanie na świat „Królowej” przyniosło 25-letniego artyście sławę. Od tego dnia fani z utęsknieniem czekają na kolejne nowości.

W przeciągu trzech lat swojej działalności, MiłyPan zrealizował jedenaście klipów, które zyskały ogromną popularność. Artysta, z dniem 30 kwietnia b.r., wydał swoją debiutancką płytę, na której znalazły się dotychczas znane hity, a także utwory nie publikowane nigdy wcześniej. Dzisiaj prezentujemy Wam jeden z nich.

Wraz z premierą debiutanckiego krążka, w serwisie YouTube pojawił się singiel pt. „Takie życie„. Piosenka, choć zawiera z życia wzięty tekst a historia w niej opowiedziana może spotkać każdego z nas, została stworzona z wielkim rozmachem i klasą.

Piotrek w swojej najnowszej propozycji udziela życiowych rad. Mówi, że każdy z nas ma problemy, ale to nie jest powód by łamać się i co by się nie działo, trzeba być zawsze człowiekiem pozytywnych postaw oraz uśmiechać się pomimo tego, że nie jest to takie proste. Sam autor zdaje sobie sprawę z tego, że jest to ciężkie do realizacji, jednak nie należy się poddawać, bo w końcu przyjdą piękne dni.

Najnowsza propozycja pt. „Takie życie” to utwór przy którym nogi same rwą się do tańca. Od dnia premiery produkcja w serwisie YouTube została odtworzona już blisko 70 tysięcy razy, a komentarze typu: „Sztoss„; „Tekst mega do tego super bit daje z*****y numer„; „Nieźle buja„, tylko utwierdzają nas w przekonaniu, że MiłyPan cały czas jest w formie i w zaskakującym tempie pnie się na wyżyny podbijając muzyczny rynek. Wielu fanów chciałoby zobaczyć klip do opublikowanej nowości.

Podsumowując: Pochodzący z debiutanckiego krążka utwór „Takie życie” to spojrzenie na problemy życiowe za pomocą muzyki i tańca na ustach. Najnowsza produkcja – do której muzykę stworzył Sebastian Malicki z zespołu Motif – ma ogromny potencjał i szanse, by podbić wakacyjne estrady. Bardzo życiowy utwór w tanecznej wersji powoduje, że zapominamy o otaczających nas problemach zostawiając je w tyle. Gracja, klasa, elegancja, sztos, petarda – te wyrazy idealnie opisują najnowszą propozycję.

Płytę „Discopolot” można zamówić w sklepach sieci Empik. Posłuchajcie tej nowości!


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację