Niewiele brakowało! Artysta disco polo wraz z dzieckiem przeżyli chwilę grozy…

Wokalista disco polo udając się na rodzinny wyjazd miał wiele szczęście.

Łukasz Wasiak lider zespołu Luki podczas sobotniego wypadu do rodziny przeżył chwilę grozy.
Nadmorska miejscowość, która na ogół przyciąga mnóstwo turystów zamieniła się w strefę grozy.
W miejscowości Strzeżewo woj. zachodniopomorskie dn. 24.07.2021 – doszło do groźnej kolizji w którym ucierpiały trzy auta.
Jedno auto należało do lidera zespołu Luki – Łukasza Wasiaka. Wokalista podczas groźnej sytuacji jechał z 6 miesięczną córeczką.

Z informacji jakie zdradził naszej redakcji Łukasz Wasiak – Luki sytuacja nastąpiła podczas próby włączenia się do ruchu…

„Czekając przed skrzyżowaniem aż będzie mógł włączyć się do ruchu dostał rykoszetem od pojazdu który wymusił pierwszeństwo na skrzyżowaniu i spowodował kolizję z drugim autem.” – Zdradził naszej redakcji Łukasz.

Na samo szczęście artyście oraz jego córeczce nic poważnego się nie stało. Jednakże auto wokalisty również nie zyskało większych szkód, które mogłyby się pojawić.
Niestety oraz częściej artyści disco polo ulegają poważnym sytuacją obawiając się o swoje bezpieczeństwo.

Auto artysty na szczęście mocno nie ucierpiało czym niestety nie mógł się cieszyć sprawca zdarzenia oraz rodzina której zajechał drogę.
Szczęście w nieszczęściu, że wszyscy wyszli z tego cało, a my mamy dla Was przestrogę aby uważać na siebie podczas wyjazdów i powrotów zarówno podczas wakacji jak i wszędzie indziej.
Pamiętajcie, że jeden błąd może zmienić wszystko.


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację