Nikt jej nie poznał! Wokalista disco polo do swojego teledysku zaprosił gwiazdę telewizyjną.

Zaproszenie najpiękniejszych osobowości do rozgrzania gorących nowości disco polo to nie lada wyczyn. W przypadku wokalisty jakim jest BIBI wyszło mu to idealnie!

Jesienny okres chłodniejszych dni nie tylko zaczyna się od rozgrzania serwisów muzycznych do czerwoności, ale również od nadania wielkiej świeżości branży muzycznej.
Świeżości na rynku muzyki disco polo nie brakuje, serwisy muzyczne ociekają największymi produkcjami od wokalistów disco polo.
Przystojny artysta disco polo jakim jest BIBI ma za sobą nie tylko wielką grę aktorską, ale również świetnie spisuje się scenicznie przy czym ogromna rzesza fanów nie może doczekać się kolejnych smacznych muzycznych kąsków.

Dotychczas najgorętszą nowością jest utwór pt. „Dziewczyno Moja” – produkcja utworu do której został zrealizowany klip jest na tyle gorąca iż nie mogło zabraknąć w nim pięknych kobiet, które świetnie prezentują się w bikini i nie tylko.
Artysta stanął na głowie by w jego teledysku była ikona modelingu jaką jest Inga Bartnikowska.

Piękna blondynka jaką jest Inga Bartnikowska, Damian postanowił zaprosić z jednego dość popularnego telewizyjnego programu…

Inga Bartnikowska to pełna uroku osobistego osobowość pochodząca z pięknego Włocławka.
Inga to jedna z uczestniczek tegorocznej edycji programu telewizyjnego jakim jest „Hotel Paradise„.
To już czwarta odsłona gorącego hotelu, w którym można ujrzeć i podziwiać każdy dzień z Ingą Bartnikowską. Inga nie tylko świetnie czuje się obiektywie kamer, ale równie dobrze czuje się w branży muzycznej.

Wokalista disco polo zapraszając Ingę do swojego klipu do najnowszej produkcji postanowił postawić dość wysoką poprzeczkę przy czym Inga z każdym dniem z pewnością będzie jedną z największych gwiazd Show-Biznesu.
Inga Bartnikowska pomimo swojego młodego wieku z wielką przyjemnością podejmuje się nowych wyzwań, które dają jej furtkę na otworzenie dalszej kariery muzycznej czy też telewizyjnej.


Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację