Nowa artystka Sylwia Wójcik rozpoczyna swoją muzyczną przygodę z utworem „Tylko Bądź”. Ten utwór wzruszył fanów disco polo!

Przebój roku 2021

Zrobiła niespodziankę mężowi i stworzyła utwór, który wzruszył fanów muzyki tanecznej! Sylwia Wójcik w wielkim stylu debiutuje w disco polo.

Sylwia Wójcik to wyjątkowa wokalistka, która postanowiła wydać swój pierwszy utwór w 1. rocznicę swojego ślubu. Produkcja ta nosi tytuł „Tylko Bądź„.
Jest połączeniem sentymentalnego disco i maniery charakterystycznej dla klasyków polskiej muzyki lat 70.

Historia powstania tego utworu chwyta za serce. Ta nowość jest prawdziwa i opowiada o wyjątkowej miłości.

Za muzykę, tekst oraz realizację teledysku odpowiada oczywiście Mateusz Podemski, który zarówno śpiewa, jak i tworzy utwory dla innych artystów.
„To dopiero początek naszej współpracy. Już po pierwszych minutach rozmowy z Mateuszem wiedziałam, że jest to człowiek, który czuje muzykę w ten sam sposób, co ja. Nadajemy na tych samych falach, zarówno w aspekcie muzycznym, jak i życiowym. To dzięki Niemu powstał ten utwór. Mogę obiecać, że będą kolejne.” – zapewnia  Sylwia Wójcik .

Wokalistka śpiewa tę piosenkę dla swojego Męża. Postanowiła zrobić Mu wyjątkową niespodziankę właśnie w ten charakterystyczny i uroczysty dzień. Jej Mąż aż do momentu premiery nie wiedział nic o Jej muzycznych planach, a więc tym bardziej o utworze dla Niego. Podczas premiery popłakał się ze wzruszenia, ponieważ piosenka wraz z teledyskiem opowiadają o…

Dowiedzcie się sami! Koniecznie zobaczcie najnowszy klip z utworem pt. „Tylko Bądź”.


Intense

Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga