Nowa odsłona utworu „Chodź na kolana” od Czadomena robi furorę w sieci!

Nadanie świeżości poszczególnym utworom disco polo jest jedną z wielu dróg do osiągnięcia sukcesu.

W miniony poniedziałek ogromna rzesza fanów Czadomena miała okazję poznać hitową produkcję pt. „Chodź na kolana” w całkowicie innej odsłonie.
Paweł Dudek lider zespołu Czadoman na swoim koncie posiada mnóstwo pełnych energii disco polowych perełek. Paweł Dudek znany wszystkim jako Czadoman miał przyjemność być jednym z uczestników programu telewizyjnego „Twoja twarz brzmi Znajomo”.
Szczęście artyście dopasowało na bardzo dużą skalę, to właśnie on stał się jednym z wielu laureatów i został zwycięzcą 13 edycji programu.
Jednakże historie lubią się powtarzać, tak też się stało w tegorocznej edycji programu.

Powrót artysty disco polo z nową twarzą z pewnością była wielkim wyzwaniem dla Roberta Janowskiego. Dźwignięcie na barki tak wielkiego hitu okazała się całkiem przyzwoitym wykonem.

Ten występ z pewnością zostanie wszystkim w pamięci – Robert Janowski najbardziej rozpoznawalna telewizyjna postać stawiła czoła wcielając się w największą disco polową gwiazdę jaką jest Czadoman.
Podczas piątkowej emisji programu widzowie mieli okazję posłuchać największych gwiazd wcielonych w dotychczas im mało spotykane postacie wokalne.

Robert Jankowski miał wielkie szczęście trafiając na produkcję Czadomana pt. „Chodź na kolana„.
Wykonanie jakie wszyscy mieli okazję posłuchać oraz przyjrzeć się charakterystyce, która była niemalże identyczna zrobiła wielką robotę.
Dla wszystkich, którzy przegapili piątkową emisję programu „Twoja twarz brzmi Znajomo” z udziałem Czadomena przedstawiamy nagranie, które zostało umieszczone w mediach społecznościowych.


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację