Nowa pasja Pawła Jasionowskiego! Czym zajmuje się obecnie wokalista grupy Masters?

Paweł Jasionowski urodził się 11 października 1991 roku w Zambrowie. Będąc 16-letnim chłopakiem założył zespół Masters, który po dziś dzień zaskakuje swoimi produkcjami. W roku 2008 Masters wydał swój debiutancki album pt. „Nowy ja”, na którym znalazł się ponadczasowy przebój „Żono moja”. Utwór choć ma już swoje lata, to nadal cieszy się ogromnym zainteresowaniem i jest nierozłącznym elementem niemalże każdej ślubnej uroczystości.

Z biegiem lat grupa Masters rozkwitała obfitując w coraz to imprezowe hity, które do dzisiaj rozgrzewają parkiety. Wydany w październiku ’19r. singiel „Nocy mało” (liczący obecnie przeszło 26 mln wyświetleń) sprzedał się ponad dwadzieścia tysięcy razy, otrzymując tym samym certyfikat platynowej płyty. To jednak nie koniec wieści dotyczących zespołu.

Kilka dni temu 30-letni wokalista, na łamach socialmediów, zdradził sekret, którym zaskoczył wszystkich fanów. Okazuje się, że lider grupy Masters odkrył w sobie nową pasję – aktorstwo. Artysta oznajmił, że obecnie jego umiejętności aktorskie można podziwiać na ekranach kin w komediowym filmie Łukasza Wiśniewskiego „Druga połowa„. Muzyk bowiem wystąpił u boku wielu sławnych aktorów m.in Cezarego Pazury.

Jak Paweł Jasionowski poradził sobie jako debiutant oraz w jaką postać się wcielił? Odpowiedź w filmie.

Komedia romantyczna pt. „Druga połowa” z trzecioplanową rolą lidera grupy Masters już na ekranach kin. Zapraszamy.


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację