Nowa płyta zespołu Extazy! Nowe utwory, które nie były nigdzie publikowane!

Przebój roku 2021

Nowy krążek od zespołu Extazy zatytułowany ich nowością pt: „Nic mnie nie zatrzyma”.

Formacja Extazy z Kamilem Chludzińskim na czele pochodzi z Białegostoku. Na swoim koncie ma wiele znanych hitów, a podczas koncertów pod sceną zbiera się ogromna publiczność. Dzieje się tak za sprawą mocnego, klubowego wokalu artysty oraz występu pięknych modelek, które towarzyszą Kamilowi podczas występów.

Płyta będzie hitem sezonu!? Fani już zacierają rączki i nie mogą się doczekać!

W 2018 roku za pośrednictwem wytwórni Green Star, na świat wyszedł utwór pt. „Noc taka czarna„. Produkcja okazała się wielkim hitem, detronizując na klubowych parkietach wiele innych, ciekawych propozycji. Ten utwór podczas dyskotek wywołał niemałą burzę. Kolejny utwory zespołu Extazy to czyste przeboje, które zdobywały szczytowe miejsca na listach przebojów.

W miniony czwartek zespół opublikował okładkę swojej nowej płyty. Na płycie znajduje się aż 18 kawałków w tym 7 utworów, które nigdy dotąd nie były nigdzie publikowane oficjalnie. Na płycie znajdują się również 3 bonusy w formie remixów największych hitów zespołu Extazy. Nowa płyta już lada moment oraz również tytułowy jej utwór pt: „Nic mnie nie zatrzyma”.

Extazy


Intense

Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga