Nowe powołanie króla disco polo. Zenon Martyniuk (Akcent) twarzą Inowrocławia.

Zenek Martyniuk, założyciel grupy Akcent, jest znany w całej Polsce. Przeboje zespołu są nierozłącznym elementem każdej imprezy a teksty utworów fani znają na pamięć. Nic więc dziwnego, że Zenon Martyniuk nazywany jest królem disco polo.

Wizerunek twórcy popularnego hitu „Przez Twe oczy zielone” możemy zobaczyć zarówno w fabularnym filmie wyprodukowanym przez TVP, jak i również na puszkach napojów energetyzujących Zenek Energy Drink. Okazuje się jednak, że to niejedyne miejsce, gdzie możemy spotkać się z prawdopodobnie, najpopularniejszym – obok takich gwiazd jak: Marcin Miller czy Paweł Kucharski – gwiazdorem disco polo.

Mieszkańcy Inowrocławia dostali bowiem możliwość codziennego spotykania się z idolem, a właściwie jego wizerunkiem za sprawą portretu, który został umieszczony w jednej z witryn inowrocławskich lokali.

Autorką portretu jest Joanna Bartoszkiewicz. Jak sama pisze żartobliwie na swoim instagramie – jak do tego doszło? Nie wie. Inspiracją do stworzenia portretu był

Konterfekt robi ogromne wrażenie. Zenek od Pani Joanny jak żywy, portret wygląda niczym kadr prosto z klipów zespołu Akcent. Kto wie, być może w przyszłości będziemy podziwiać ogromny talent pani Joanny oglądając portrety z wizerunkami innych twórców muzyki tanecznej. Portret ten na pewno jest wielkim hołdem skierowanym w stronę artysty a gdy grupa Akcent zniknie całkowicie ze sceny muzycznej, przywoła wszystkie związane z nią wspomnienia.

Podsumowując: Bardzo pięknie wykonany obraz! Jesteśmy pod wrażeniem tak doskonałego przeniesienia osoby Zenona Martyniuka na papier. Z pewnością dzięki temu obrazowi Zenon Martyniuk zawsze będzie towarzyszył wszystkim miłośnikom muzyki tanecznej. Dzięki niemu artysta będzie żyć wiecznie.

Co myślicie o zamieszczonej fotografii? Z pewnością Pani Joanna Bartoszkiewicz można pozazdrościć niebywałego talentu.


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację