Nowość od legendy disco polo! Voyager Music z utworem pt: „Tyle lat, tyle wspomnień”.

Legenda muzyki disco polo w tym roku zaplanowała mnóstwo ciekawych niespodzianek!

Voyager Music (dawniej Voyager, Voyage Mariusz Cierpikowski) to polska grupa muzyczna wykonująca disco polo, założona pod koniec 1991 roku w Sochaczewie przez Mariusza Cierpikowskiego, Adama Wasielewskiego oraz Adama Miłka.
W 1992 roku ekipa wydała kasetę pt. „A my lubimy dziewczyny”.
Stała się ona bardzo popularna. Pięć lat później ukazał się album pt. „Marianna”, który przyniósł utwory o charakterze żartobliwym, humorystycznym.
Niebawem swoją premierę miał wideoklip do popularnej piosenki pt. „Johny” (nakręcony na Wyspach Kanaryjskich w kowbojskim miasteczku Sioux City).

Członkowie zespołu wcielili się w postacie z Dzikiego Zachodu.
Teledysk był emitowany w telewizyjnych programach poświęconych disco polo.
Zapowiadał on kolejne wydawnictwo formacji o tym samym tytule. Trio w składzie: Mariusz Cierpikowski, Adam Wasielewski i Adam Miłek istniało do 2006 roku.
Odkąd z grupy odszedł Adam Miłek, w jego miejsce wszedł Artur Pytel. Po ponad 10 latach przerwy światło dzienne ujrzał krążek „Znajdę Cię na końcu świata”.

Na scenie są od 30-tu lat i wciąż potrafią zaskoczyć!

Przez ponad 20 lat istnienia Voyager Music wydał 11 albumów oraz kilka singli. W 2016 roku band zakończył działalność. Mariusz Cierpikowski zaczął występować jako Voyage (Mariusz Cierpikowski), natomiast od 2017 roku artysta działa pod szyldem Voyager Music.

Nowość od zespołu Voyager Music pt: „Tyle lat, tyle wspomnień”.

W roku 2021 zespół Voyager Music oraz jego wokalista Mariusz Cierpikowski obchodzi swój jubileusz 30-lecia pracy artystycznej. Z tej okazji jak już pisaliśmy w poprzednim artykule planowany jest specjalny koncert zespołu.
Zespół Voyager Music również zaplanował kilka nowości na rok jubileuszowy.
Jedną z nich jest nowy utwór pt: „Tyle lat, tyle wspomnień„.
Teledysk do nowego utworu zespołu powstał przy współpracy firm Modern Music Solutions & Playcam Media, a kręcony był w nadmorskim Dziwnowie gdzie ekipa filmowa wraz z zespołem spędziła aż dwa dni na planie zdjęciowym.

Już teraz na łamach naszego portalu prezentujemy kilka ciekawych zdjęć prosto z planu nowego teledysku zespołu Voyager Music.


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację