Nowość od Luka Rosi! 3 lata pracowano nad tym utworem, aż w końcu się udało!

Tysiące fanów zachwyceni informacją jaka pojawiła się na fanpagu wielkiej gwiazdy disco polo!

Luka Rosi czyli Łukasz Rosiński, który wylansował wielki przebój pt: „A Ty bądź” oraz został półfinalistą IV edycji Disco Star w Polo TV. Później związał się z agencją artystyczną Diamond Music prowadzoną przez Marcina Millera (Boys) i Marcina Załęskiego (Allinteractive Films).

Luka Rosi znany jest z takich utworów jak: „Ta dziewczyna to żart”, „Ola Oli” czy „A Ty bądź”.
Szczególnie ostatni utwór spotkał się z dużym uznaniem fanów i mediów. „A Ty bądź” znajduje się aktualnie na 2 miejscu Best Listy radia VOX FM.

Twórca hitu „A Ty bądź” znów zaskoczy fanów! Nowość od Luka Rosi!

Na jego oficjalnym fanpagu pojawiła się informacja, która ucieszyła tysiące fanów wokalisty. Wielkimi krokami zbliża się nowość od Luka Rosi, w którą włożono wiele lat pracy i serca.

Kochani!!! Mam dla Was świetną informacje!!! Skończyliśmy utwór!!! Mamy to!!!
Nad tym utworem pracowaliśmy 3 lata, przeszło przez ręce 5 różnych aranżerów, wiemy, brzmi to kosmicznie, ale ciągle byliśmy niezadowoleni z efektów i w końcu w Kłobuckim Studio HoM udało się uzyskać zamierzony efekt.

Tym razem całkowicie zmienimy styl, usłyszycie tylko żywe instrumenty.
Od paru tygodni nagrywamy też teledysk, pojawiamy się w różnych miejscach w Polsce, więc nie tylko sam utwór będzie inny ale i też teledysk, bardzo nam zależy na Was i chcemy Was naprawdę zaskoczyć.
Niebawem opublikujemy making of i poznacie nasze przygody które nam się przytrafiły podczas zdjęć. – Napisał Luka Rosi na swoim fanpagu.

Pozostaje nam tylko czekać na oficjalną datę premiery najnowszego utworu wraz z teledyskiem od Luka Rosi.


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację