Nowość od Luka Rosi! Premiera utworu wraz z teledyskiem pt: „Wolny jak wiatr”.

Ten wokalista podbije wszystkie listy przebojów! Luka Rosi z nowością!

Luka Rosi, pod tą nazwą kryje się doskonały wokalista Łukasz Rosiński, który jest dość młodym doświadczeniem wokalistą muzyki tanecznej, a już zdążył zdobyć tysiące serc fanów.
Łukasz Rosiński, urodzony 3 kwietnia 1992 roku w Ząbkach koło Warszawy. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął od wczesnych lat przedszkolnych. Luka Rosi został półfinalistą IV edycji Disco Star w Polo TV. Później związał się z agencją artystyczną Diamond Music prowadzoną przez Marcina Millera (Boys) i Marcina Załęskiego (Allinteractive Films).
Luka Rosi znany jest z takich utworów jak: „Ta dziewczyna to żart”, „Ola Oli” czy „A Ty bądź”, „Ti Amo

Premiera utworu oraz teledysku pt: „Wolny jak ptak”. Ten kawałek to prawdziwy sztos wśród hitów disco polo!

Dziś na łamach naszego portalu prezentujemy zapowiadaną wcześniej nowość od Luka Rosi pt: „Wolny jak wiatr„. Utwór ten znacznie różni się od pozostałych utworów tego wokalisty. Jest zupełnie inny, nowy klimat, który zdaniem naszej redakcji idealnie pasuje do Łukasza – Luka Rosi.

Z tego co udało nam się ustalić nad tym utworem pracowano aż trzy lata a poszukiwaniu odpowiedniej aranżacji, która odda klimat tej piosenki. Teledysk nakręcono w różnych regionach Polski: Słowiński Park Narodowy, Port Łeba, Bory Tucholskie, Pomorska Góra Piasku, Warszawa, Jezioro Czorsztyńskie, Przełęcz nad Łapszanką, Bukowina Tatrzańska, Orawice (Słowacja).


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację