Nowość od Swingera! Utwór pt: „Wariaciki” będzie hitem wszystkich imprez!

Przebój roku 2021

Swinger nie marnuje czasu i szykuje prawdziwą petardę na końcówkę roku 2021!

Branża disco polo obfituje w niezliczoną ilość artystów i zespołów, których utwory są przebojami na wysoką skalę. Wiele utworów liczy sobie grube, milionowe wyświetlenia dzięki czemu ich twórcy stają się niezwykle popularni. Do środowiska takich artystów z pewnością należy Swinger – utalentowany pochodzący z Częstochowy, obecnie mieszkający za granicami Polski wokalista, którego głos porównywany jest do Czadomana.  Jego debiutancki –   wydany na łamach wytwórni Lemon Records w listopadzie 2019 roku –   utwór „Lody” w serwisie YouTube odtworzono już grubo ponad 32 miliona razy a wyświetlenia rosną dalej w zastraszającym tempie.

W październiku 2021 roku na rynku ukazał się pierwszy krążek Swingera zatytułowany „Era Swingera”, na którym jest 14 utworów, w tym kultowe już „Lody”. Płyta podsumowuje dwa lata działalności.

Przez ten okres wokalista prężnie działa, zaskakując co chwilę nowymi twórczościami. Nie tak dawno w sieci pojawił się utwór „Gesty”, po którym jeszcze nie opadł kurz, a artysta już  zapowiedział kolejne dwie produkcje – premiery obu kawałków planowane są na grudzień b.r.

Wokalista o charakterystycznym głosie nie zostawia swoich fanów bez nowości na koniec roku! Nadchodzi imprezowa bomba!

Jedna z najnowszych propozycji nosi tytuł „Wariaciki (Byle do weekendu)„. Jak powszechnie wiadomo, gdy tylko przyjdzie poniedziałek, każdy z nas z utęsknieniem odlicza dni do kolejnego weekendu, aby móc po ciężkim tygodniu bawić się w najlepsze ile dusza zapragnie, bo to jest na topie i należy taki trend utrzymywać nie popełniając błędu. I właśnie o takim stanie rzeczy opowiada propozycja „Byle do weekendu”.

W zamieszczonym fragmencie video słyszymy słowa „Masz bawić się bawić”. Swinger tymi słowami nie tylko zachęca do wspólnej zabawy i zresetowania swoich szarych komórek, ale jednocześnie rzuca wyzwanie na weekend. Ponadto, jest to również forma porady psychologicznej ze strony Swingera, który chce w ten sposób przekazać że jak jest weekend, nie myśl o problemach.

Klip do utworu został nakręcony w Warszawie oraz Siedlcach. Zobaczymy w nim m.in domówkę, piękne modelki oraz… tego nie zdradzimy. Możemy tylko zapewnić że będzie naprawdę wesoło i tanecznie.
Numer „Wariaciki” z pewnością sprawdzi się zarówno w klubie, jak i na wszelkiego rodzaju imprezach.
Utwór ten to również hymn wszystkich, którzy lubią się dobrze bawić.

Jesteśmy przekonani,  że propozycja od twórcy milionowych „Lodów” rozgrzeje niejeden parkiet i stanie się hitem wielu imprez, w końcu każdy z nas wyznaje zasadę „Byle do weekendu”.

Premiera klipu przewidziana jest na koniec grudnia. Wideo będzie dostępne na kanale wytwórni Lemon Records.


Intense

Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga