Nowość od zespołu After Party! Przez ten utwór kluby będą pękały w szwach!?

Przebój roku 2021

Grupa After Party rok 2022 rozpoczyna w dyskotekowym klimacie! Ta nowość rozgrzeje każdy parkiet.

Zespół After Party swoją muzyką zaraża fanów już blisko dziesięć lat. Na swoim koncie ma wiele świetnych i tanecznych muzycznych propozycji, obok których ciężko jest przejść obojętnie. Grupa After Party to zespół znajdujący się w ścisłej czołówce zespołów disco polo i dance. Ich utwory w serwisie YouTube sięgają wielu milionów wyświetleń. Grupa After Party której założycielem jest lider zespołu Patryk Pegza znany doskonale wszystkim fanom muzyki disco polo z hitów: „Nie daj życiu się, Bananowa Agnieszka, Bujaj się, Wakacyjna love”.

Na tą wersję czekało tysiące fanów zespołu Patryka Pegzy. Takie wersji nikt by się nie spodziewał, a jednak się udało.

Dokładnie 20-tego października 2021 na oficjalnym kanale YouTube zespołu After Party została wydana nowość pt: „Tęsknię za tamtymi latami„. Utwór wspominający przeszłość i stare czasy bohatera piosenki.
Po wielu tygodniach w sieci pojawił się remix, na który wszyscy fani czekali. Mocno dyskotekowa wersja za której produkcją stoi Dj Sequence – Jeden z najlepszych producentów muzyki disco polo w Polsce. Całkowita przemiana utworu jak i oryginał spodobała się fanom, którzy nie ukrywali swojej fascynacji remixem.

Już teraz gorąco polecamy!


Intense

Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga