Nowość od zespołu Boys! Idealna propozycja na karnawał!

Przebój roku 2021

Zespół Boys nie przestaje zaskakiwać swoich fanów! Początek roku 2022 rozpoczęty z wielkimi przebojami!

Marcin Miller i zespół Boys to wielki autorytet wśród innych zespołów, które stawiają swoje pierwsze kroki na scenie muzycznej. Wielu artystów bierze przykład z wielkiego idola tysięcy fanów muzyki tanecznej. Zespół Boys istnieje w branży disco polo od samego początku jej istnienia. Od ponad 30-lat rozpieszcza swoich fanów nowościami, które sprzedają się jak świeże bułeczki.

Niespodzianka dla fanów Marcina Millera i jego zespołu! Nóżka aż rwie się do tańczenia!

Marcin Miller, wokalista zespołu Boys, który wśród fanów nazywany jest ich idolem. Ceniony przez tysiące ludzi w całym kraju za swoją osobowości i to jakim jest człowiekiem. Artysta nigdy nie przechodził obojętnie wobec osób chorych oraz potrzebujących. Zawsze wspiera ludzi, którym może pomóc. Pomimo dużej ilości obowiązków prywatnych i zawodowych zawsze znajdzie czas aby odczytać i odpisać na wiadomość.

Zraz z początkiem roku na kanale YouTube zespołu Boys pojawiła się nowość czyli nowa wersja utworu pt: „Miłość jak piorun„, która w oryginalnej wersji brzmi zupełnie inaczej niż w wersji, którą zrealizowali Wytrych & Kwiat.
Gorąco już teraz polecamy!


Intense

Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga