Nowość od zespołu Masters! Premiera pt: „W stronę słońca”! już w sieci!

Masters powraca do dawnego stylu muzyki disco polo! Produkcja rodem z lat 90-tych!

Zespół Masters na czele z wokalistą i liderem Pawłem Jasionowskim cały czas rozwija swój repertuar o kolejne nowości.
Grupa została założona w 2008 roku w Zambrowie. Liderem, założycielem i autorem większości utworów jest Paweł Jasionowski. Największy skok popularności zespół uzyskał dzięki piosence pt: „Żono moja„, która stała się wielkim polskim przebojem i jest niż do dziś. Utwór ten ma grubo ponad 100 milionów wyświetleń w serwisie YouTube.

Kolejne utwory zespołu Masters to również strzały w dziesiątkę z milionami wyświetleń klipów. Masters obecnie to jeden z najpopularniejszych zespołów muzyki disco polo, być może dla tego setki tysięcy fanów czeka na jego kolejne premiery.

Ta nowość to dowód na to, że kochamy lata 80-te i 90-te! Nowość pt: „W stronę słońca” hitem w sieci!

Dziś na łamach naszego portalu udostępniamy nowość od zespoły Masters pt: „W stronę słońca„, która przypomina produkcje muzyczne oraz teledyski z lat 90-tych co ostatnio staje się bardzo modne w muzyce disco polo. Wielu artystów swoim brzmieniem powraca do produkcji aranżacja, które królowały na początku istnienie disco polo w Polsce. Nie są to co prawda tak amatorskie produkcje ponieważ ich twórcy używają profesjonalnych narzędzi do ich stworzenia, lecz klimatem przypominają nam to co w muzyce disco polo jest najważniejsze. Ma być tanecznie i pod nóżkę.

Taki numer stworzył właśnie Paweł wraz z zespołem Masters. Teledysk do w/w nowości zrealizowała grupa Respect Media, która swoją rolę wykonała na ponad 100% możliwości. Gorąco już teraz polecamy i zapraszamy do oglądania!


Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację