Nowość od zespołu Shantel! Premiera utworu wraz z klipem pt: „O Paulino”. Trafili w gusta fanów?!

Grupa Shantel kolejny raz pokazała swój poziom jakości! Ten zespół przez wiele lat ciężko pracował na swój sukces!

Zespół Shantel to można powiedzieć grupa po przejściach. Ostatnio zespół przeszedł wiele zmian personalnych, które jak twierdzą fani wyszły wszystkim na dobre.

Shantel mają swoje wypracowane przez lata brzmienie, które nie jest klasyczną muzyką disco polo. Ich styl jest jedyny i niepowtarzalny a każda nowość staje się hitem, który słucha cała polska. Shantel powstał w 2012 roku w Hrubieszowie. Od tamtej pory zagrali setki koncertów i podbili serca milionów fanów.

Nowość pt: „O Paulino” podbije wszystkie polskie dyskoteki! Ten kawałek to mistrzostwo!

Z pewnością każdy fan muzyki disco polo słyszał kawałki takie jak: „A Ty daj„, „Jadą, Jadą”, „Może ze mną zatańczysz” oraz wiele innych, które wydawane są przez wytwórnie Lemon Records, w której zespół Shantel prężnie rozwija skrzydła od wielu lat.

Dziś na łamach naszego portalu prezentujemy kolejną nowość od zespołu Shantel pt: „O Paulino„. Z całą pewnością wszystkie fanki zespołu o tym imieniu będą zachwycone już samym tytułem nowego kawałka.
Taneczna nowość do której słowa oraz muzykę stworzyli Przemysław Koźmiński oraz Konrad Kulczyński wokalista i lider grupy Shantel.

Gorąco już teraz zapraszamy do oglądania!


Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację