Nowość pt. „Bawmy się”, która rozgrzeje wszystkich do czerwoności już w sieci!

Najnowsza produkcja od zespołu Weź Nie Pytaj to największa euforia tegorocznego lata!

Tak kolorowo i smacznie dawno nie było, branża disco polo coraz bardziej jest pełna największych muzycznych zbiorów tegorocznego lata.
Zespół Weź Nie Pytaj wszyscy mieliśmy okazję poznać wraz z utworem pt. „Cicha Woda”.
Jednakże nawiązując do ich produkcji trzeba stwierdzić iż wcale nie zapowiada się na żadną ciszę, wręcz przeciwnie co zadowala wszystkich odbiorców muzyki tanecznej.

Od chwilowej przerwy zespół postanowił przekazać wszystkim fanom muzyki disco polo najnowszą produkcję, która z pewnością zostanie hitem tegorocznych wakacji.

Część czytelników oraz fanów muzyki disco polo w pewnym momencie pomyślała iż produkcja, która jest wszystkim znana pt. „Cicha woda” to cover – jednakże okazał się autorskim głośnym utworem, do którego każdy da się porwać do tańca.
Grupa nie zamierzała zaprzestać zaskakiwać swoich fanów i postanowiła przygotować najnowszy utwór pt. „Bawmy się”.
Nowość, która z pewnością wszystkim przypadnie do gustu jest czymś niesamowitym, klimat jaki został w nim uwieczniony jest recepturą oraz małym wprowadzeniem jak powinna wyglądać dobra i co najważniejsze udana zabawa. Do gorącej premiery został zrealizowany również klip pod którym nie brakło również wielkich gratulacji od gwiazdy Rock Polo jakim jest Sławomir Zapała – „Cześć tu Sławomir. I kto potem wypierze kieckę od tego proszku? Nie pytam- bawię się. Gratulacje!!!”

Internauci oszaleli, nikt nie spodziewał się takiego muzycznego wstrząsu jaki zapewnił wszystkim zespół Weź Nie Pytaj. Już niebawem wszyscy będziemy mieli również okazję posłuchać grupy podczas Festiwalu Weselnych Przebojów 2021 w Mrągowie!

Bo tam również ich muzyczne okazy będą podawane dalej.
Tego wydarzenia nie można przegapić, tam trzeba być.


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację