Nowość z obietnicą? Krejzole wkraczają na wysoki poziom premierą pt: „Żono przysięgam Ci”.

Przebój roku 2021

Mamy taneczną nowość, która może sprawić wiele dobrego. Fanki disco polo już puszczają to swoim mężom.

Z wielkim przytupem witamy muzycznie nowy rok 2022. W ciągu zaledwie kilku dni w branży disco polo pojawiło się mnóstwo tanecznych nowości, które bardzo dobrze sprawdzą sie na wielu imprezach. Jedną z takich nowości zrealizował zespół Krejzole, który dał się poznać milionom fanów w programie telewizji POLOTV „Disco Band Weselny Show„. Po programie zadebiutowali autorską piosenką pt: „Ona ma to coś„, która okazała się strzałem w dziesiątkę, a następnie wydali równie dobry hit pt: „Doskonała”.

Dziś czas na kolejną nowość, która wydali niemal na chwilę przed nowym rokiem. Utwór pt: „Żono przysięgam Ci” zawiera wiele obietnic. Jest taneczny oraz zabawny co będzie skutkowało dobrym humorem imprezowiczów podczas wielu zabaw muzycznych.

Zespół Krejzole znów na językach mediów. Kolejna petarda z doskonałą melodią w ich wykonaniu!

Piosenka opowiada o niesfornym mężu (frontmen Krejzoli Artur Iwańczyk), który otoczony rozrywkowymi i nie wylewającymi za kołnierz kolegami: (Tomasz Stachurski, Paweł Konrad, Emil Paszta pozostali członkowie Krejzoli), schodzi na złą drogę co oczywiście nie podoba się żonie i teściowej.
Tak jak w poprzednich produkcjach „Ona ma to coś” oraz „Doskonała” będziemy mogli podziwiać grę znanych postaci. Tym razem w pierwsza rolę Żony wcieliła się Ada Grzywacz mająca spore doświadczenie w nagrywaniu teledysków z innymi zespołami disco polo, z kolei druga rola Mamusi przypadła znanej bohaterce telewizyjnego programu Sanatorium Miłości Pani Halinie Jaksie.

Jak sami muzycy mówią piosenka jest bardzo energetyczna, zabawna, wesoła i prawdziwa a to właśnie kochają fani tego gatunku i zawsze doceniają. Czy i tym razem będzie podobnie? Jeśli chcecie się dowiedzieć jak zakończyła się historia dosłownie z życia wzięta, koniecznie musicie obejrzeć klip.
Nie zapomnijcie zostawić komentarzy na które z niecierpliwością czekają Krejzolowe chłopaki.


Intense

Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga