Nowość! Zespół Extazy jakiego nie znacie! Premiera utworu pt: „Nic mnie nie zatrzyma”

Przebój roku 2021

Zespół Extazy z wystrzałową nowością pt: „Nic mnie nie zatrzyma” Ten utwór to hit! Fani komentują!

Zespół Extazy na czele z Kamilem Chludzińskim – wokalistą i liderem zespołu to prawdziwy muzyczny diament wydawnictwa Green Star Music. Początku tego zespołu to utwory kontrowersyjne z nutka klubowego brzmienia. Z biegiem lat zespół nieco zmienił swój repertuar na bardziej romantyczny, jednak imprezowy klimat pozostał do dziś.
Extazy powstał w 2009 roku. Na swoim koncie mają masę hitów takich jak “Noc taka czarna”, “Chciałem Być”, “Buzi to za mało”, “Tylko moja dziewczyna”, “Balujemy dziś w domu” i wiele innych.

Zespół dostał wiele nagród za swoją dotychczasową twórczość. Największym jednak sukcesem była statuetka GRAND PRIX XX Festiwalu W Ostródzie. Rok 2017 również opiewa w osiągnięcia zespołu. Kolejne hity takie jak „Chciałem być”, „Mówiłaś kocham”, „Master”, „Tylko ona i ja” czy mega przebój Noc “Taka Czarna” robią ogromne zamieszanie na rynku Disco Polo Dance.

Nowość, na którą wszyscy bez wyjątku czekali od tygodni! Warto dać głośniej i cieszyć się premierą nowego klipu!

Dziś na łamach naszego portalu pragniemy przedstawić naszym czytelnikom nowość od zespołu Extazy pt: „Nic mnie nie zatrzyma„, która od wielu tygodni jest zapowiadanym hitem od tego zespołu. Tysiące fanów nie mogło doczekać się momentu premiery nowego utworu oraz teledysku zespołu Extazy. Najprawdopodobniej fani muzyki disco polo przewidywali, że nowość będzie wyjątkowym przebojem sylwestrowym. Co najlepsze, nie mylili się!

Zespół Extazy wydał bardzo taneczną nowość z nutką muzyki klubowej co wywołało falę euforycznych komentarzy pod klipem. Już teraz śmiało można stwierdzić, że zespół Extazy wie jak zrobić dobry utwór, który trafi w gusta fanów.
Już teraz gorąco zapraszamy do słuchania oraz oglądania!


Intense

Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga