Ona znów to zrobiła! Magda M podbija serca fanów znakomitym coverem z lat 90-tych!

Przebój roku 2021

Ta wokalistka wkrótce będzie wielką gwiazdą muzyki tanecznej! Magda M wydała nowy cover!

Covery w branży disco polo cieszą się dość duża popularnością zwłaszcza kiedy ich aranżacje są odświeżone w nowoczesnym stylu, ale nie zmiennym klimacie z lat 90-tych. Jedną z wokalistek coverowych jest Magda M z zespołu OPTIMA Arka Kopaczewskiego. Magda, ma doskonały głos, którym rozpieszcza swoich fanów wydając świetne covery na swoim kanale YouTube. Choć robi to stosunkowo od niedawna to już zebrała rzeszę fanów, którzy czekają na jej nowości.

Ten głos to prawdziwy diament! Wokalistka pod opieką Arka Kopaczewskiego wydała nowość, którą pokochali fani!

Po sukcesie jej debiutanckiego coveru pt: „Gdzie jesteś, gdzie” z repertuaru zespołu Tia Maria nadszedł czas na kolejny cover. Tym razem wokalistka na swój warsztat postanowiła wypożyczyć utwór zespołu LAMBIT pt: „Droga do gwiazd”, który oficjalnie został wydany w 1995 roku.

Zespół LAMBIT istniał w muzyce disco polo dość krótko. Jego wokalistką była Agnieszka Andrzejewska, która po zakończeniu działalności zespołu LAMBIT założyła nowy projekt pod nazwą Tia Maria. Ewidentnie można wnioskować, że Magdzie M dobrze siadają utwory Agnieszki Andrzejewskiej.

Już teraz zapraszamy do oglądania video oraz do słuchania nowego coveru Magdy M.


Intense

Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga