Oświadczenie! Jeden z najmłodszych wokalistów disco polo zmienia styl! Jaką muzykę będzie teraz tworzył?

Młody wokalista rusza po marzenia i zmienia się muzycznie! Mamy oświadczenie!

WonerS czyli Szymon, którego pokochała cała polska. Najmłodszy wokalista disco polo urzekł setki tysięcy fanów muzyki tanecznej swoją osobowością. Na scenie debiutował numerem „Zabawy nadszedł czas”, który okazał się strzałem w dziesiątkę a media wprost oszalały na jego punkcie. Kolejne jego autorskie produkcje to m.in: „Szalony Weekend„, „Ruszam po marzenia„, „Moja jedenastka” – teledysk nagrany z Miłym Panem.

Zmiany są po to aby jeszcze bardziej udoskonalać swój projekt muzyczny! WonerS przechodzi przemianę.

Po wielu sukcesach w branży disco polo młody artysta zdecydował zmienić swój styl muzyczny. Nie będzie tworzył już muzyki strikte disco polowej, lecz nadal będzie to taneczne brzmienie muzyki dance połączonej z innymi gatunkami muzycznymi. Na swoim fanpagu opublikował oświadczenie, w którym tłumaczy swoje zmiany oraz powody odejścia z wytwórni Lemon Records.

Naszych czytelników, którzy śledzą karierę Szymona – WonerS uspokajamy. Nadal będziemy przyglądać się jego karierze mimo, iż nie będzie już tworzyć muzyki disco polo. Wierzymy, że gdzieś tam taneczne klimaty pojawią się w jego kolejnych produkcjach.

My wraz z całą redakcją portalu disco-polo.eu życzymy Szymonowi samych sukcesów i powodzenia na drodze muzycznej.


Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację