Pełna uroku osobistego Kasia z zespołu Top Girls zdradziła mały rąbek tajemnicy.

Kasia Grabowska swoją osobowścią postanowiła ubrawnić zespół Top Girls w jesiennym wrześniu. Top Girls dzięki nowym głosom nabrał wielkiej scenicznej świeżości oraz energii.

Zespół Top Girls, z nowymi barwnymi głosami oraz pięknymi kobiecymi wdziękami nabrał świeżości oraz zaczyna coraz szerzej otwierać skrzydła.
Jedną z świeżutkich wokalistek w zespole jest Kasia Grabowska, która świetnie odnajduje się w nowym dla niej wyzwaniu występując na największych scenach muzyki tanecznej.

Wokalistka z każdym dniem daje się bliżej poznać swoim fanom, którzy z wielką niecierpliwością nie mogą doczekać się najnowszych produkcji.
Kasia wokalistka zespołu Top Girls w najnowszych produkcjach disco polo m.in. „Było minęło„, „Róże i różowe tulipany” odgrywa wielką rolę muzyczną, która zapiera dech w piersiach.

Kasia Grabowska wraz z zespołem Top Girls idzie jak burza serwując fanom najwspanialsze nowiny z życia scenicznego oraz gorących nowości!

Wielka niecierpliwość, która pojawiła się ze strony fanów zespołu Top Girls oraz samej Kasi przyniesie lada chwila smaczny owoc.
Pomimo iż zespół we wrześniowym okresie ogłosił zmiany personalne grupy, to z nowymi głosami w których możemy podziwiać Natalię Siemieniecką oraz Kasię Grabowską-Kapidurę idzie im wyśmienite rozwijanie zespołu na lepsze. Produkcje, które pojawiły się w nowym składzie zyskały na wielkiemu zainteresowaniu sympatyków muzyki tanecznej.

Jednakże można zaobserwować iż nie mogą się doczekać kolejnych pełnych energii produkcji, które po raz kolejny wprowadzą wielki haos na scenie muzycznej bądź z odbiornikach muzycznych.
Na profilu społecznościowym Kasi można było zauważyć dającą do zrozumienia relację, do której został umieszczony wymowny opis.

„Znowu się dzieje… kolejna muzyczna petarda już wkrótce „

Wszystko wskazuje na to iż zespół Top Girls ponownie ma za zadanie wprowadzić wielką energiczną nowość, która w bardzo szybkim tempie stanie się hitem disco polo!


Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację