PILNE! Wokalista disco polo pod kroplówką! Wiemy, co się dokładnie stało!

Adaśko, prywatnie Adam Kalisz, to pochodzący z Parczewa (woj. lubelskie) wokalista, który dał poznać się światu w wakacje ubiegłego roku, prezentując debiutancki utwór „Bawimy się„. Szalona produkcja w zaskakującym tempie zyskała tysiące odtworzeń, a Adaśko zyskał grono zrzeszonych fanów.

Zaledwie dwa miesiące później wokalista zaprezentował kolejny utwór pt. „Słowiańska uroda„. Ten również stał się ogromnym hitem.

Pod koniec roku 2020 artysta na swoich socialmediach napisał post o chorobie, na którą cierpi. Fani podziwiali Adama za odwagę, ponieważ nie każdy ją ma by głośno o tym mówić. Przypomnijmy: W grudniu do sieci trafiła informacja o tym, że u Adaśko zdiagnozowano nowotwór jądra. To schorzenie dopada mężczyzn w wieku od 20 do 44 lat. Na szczęście po serii badań i dobrej opieki lekarzy, artysta opuścił szpital.

Niestety, wokalista ponownie musiał trafić na szpitalne łóżko. Na swoim TikToku opublikował wideo wprost ze szpitalnego łóżka.

@adasko9

A u Was jak tam zdrowie i humorek? ?##nowotwór ##tumor ##chemia ##szpital ##choroba ###hospital

♬ Never Too Late – Three Days Grace

Jak się udało dowiedzieć naszej Redakcji, Adam trafił do szpitala z powodu przerzutów z jądra na płuca. Wokalistę czekają jeszcze trzy serie chemioterapii, obecnie artysta przyjął pierwszą dawkę.

  • Jestem po pierwszej dawce. Cała seria trwa pierwsze pięć dni w szpitalu plus dwie dolewki co tydzień jednodniowe, czyli cała seria trwa około miesiąc. Ogólnie czuje się świetnie, a więc jest bardzo dobrze. Pod koniec wakacji po chemii będę już zdrów jak ryba. Ponadto wiary dodaje mi fakt, że ruszają koncerty. A pierwszy z nich szykuje mi się już w lipcu nad jeziorem Izdebno (woj. lubelskie). Apeluję ponownie do wszystkich mężczyzn i chłopaków: nie bójcie się! Gdy zobaczycie zmiany w okolicach jąder, udajcie się natychmiast do urologa. Badanie nie boli, a możecie zaoszczędzić sobie wielu problemów. Z rakiem nie ma żartów. Trzeba go zwalczyć w zarodku. – zdradził nam artysta.

W imieniu całej Redakcji życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i pozytywnej energii. My również dołączamy się do apelu muzyka i zachęcamy do zrobienia badań. Małe badanie a wiele może znaczyć. Lepiej przeciwdziałać zawczasu, niż potem walczyć z nowotworem.

Możemy zdradzić, że już niedługo pojawi się nowa produkcja od Adaśko. Będzie tanecznie!


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację