Po 15-tu latach grupa Weekend tworzy teledysk do swojego wielkiego przeboju!

Grupa Weekend to weteran muzyki disco polo, ich przeboje zna cała polska.

Grupa WEEKEND powstała w 2000 roku w Sejnach. Wokalistą oraz liderem zespołu jest Radosław Liszewski. Lecz grupa WEEKEND to nie tylko Radek który czaruje was swoim głosem . Zespół posiada również sekcję taneczną, którą tworzą Adam Łazowski oraz Bernard Mikulski.

Zespół ma na swoim koncie wiele nagród i wyróżnień, między innymi nagrodę za najlepszy występ w roku 2003 i 2010 oraz Nagrodę Burmistrza Miasta w roku 2012 na Festiwalu disco polo i dance w Ostródzie. Przez okres wielu lat zagraliśmy niezliczoną ilość koncertów ,wydaliśmy kilka płyt ,stworzyliśmy kilka bardzo znanych piosenek z których np. „ZA Miłość Mą, Jesteś Zajebista ,Playboy ,To Karolina…itd… wpisały się już do kanonu polskiej muzyki tanecznej. Teledysk do piosenki „Ona Tańczy Dla Mnie” jako jedyny Polski klip znalazł się na liście TOP 100 kanału youtube.

Po wielu latach zdecydowali się odmłodzić swój wielki przebój. Zmienili aranżację a teraz tworzą klip.

Mimo wielu lat na scenie muzyki tanecznej grupa Weekend wcale się nie zmienia. Cały czas są tacy sami i przebojowi.
W sieci ukazały się zdjęcia z planu nowego teledysku zespołu Weekend do utworu, który został wydany w roku 2004 pt: „Żonkoś”, utwór ten całkiem niedawno zyskał nowe brzmienia po czym grupa Weekend zdecydowała się nagrać teledysk do w/w utworu.


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację