Po wielu latach Marcin Siegieńczuk nagrał teledysk do swojego wielkiego przeboju! Piosenka pt: „Głowa do góry” z wielkim przekazem!

Marcin Siegieńczuk – Legenda muzyki disco polo z lat 90-tych. Z jego utworami dorastały tysiące Polaków!

Marcin Siegieńczuk

Marcin Siegieńczuk – wokalista disco polo, który zadebiutował w roku 1998,  a kilka miesięcy później, w lutym 1999 wydał pierwszą płytę, zatytułowaną „Ciało do ciała” będąc jeszcze członkiem zespołu Toples.
Na swoim koncie ma wiele hitów wraz z zespołem Toples np: „Sąsiadka”, „Gdzie strona tam żona”, „Na sercu rany”, „Młodość przeminie”, „Jak na imię ta dziewczyna ma”, „Tutaj gra dobry dj” i wiele innych.

Marcin obecnie tworzy jako solowy wokalista wydając utwory podpisane swoim imieniem i nazwiskiem.
Jego autorskie przeboje to: „Kiedyś to było”, „Zapomnieć muszę o Tobie”, „Brak mi Ciebie, tęsknie”, „Nie rezygnuj z niej”, „Martini z lodem”.
Jego utwory obecnie jak i wiele lat temu nigdy nie były typowymi utworami disco polo. Jego teksty zawsze są przemyślane i z przesłaniem do obiorców.
W produkcjach Marcina nie ma miejsca na zbędne „pitu-pitu”, każda jego piosenka dość mocno odstaje od innych produkcji disco polo. Marcin w swoich utworach zawsze ma jakiś przekaz dla swoich odbiorców co nakłania ich do przemyśleń.

Po 12-stu latach Marcin Siegieńczuk zrealizował teledysk do swojego wielkiego przeboju!

Utwór pt: „Głowa do góry” doczekał się nowej aranżacji oraz teledysku!

Dziś na łamach naszego portalu udostępniamy kolejny utwór Marcina Siegieńczuka, którego premiera wraz z teledyskiem miała miejsce 11-tego czerwca.
Utwór ten został wydany w roku 2009 lecz dopiero teraz doczekał się odświeżonej aranżacji i teledysku.
Piosenka pt: „Głowa do góry” ma w sobie dość szeroki przekaz aby nie rezygnować i nie poddawać się mimo problemów na drodze. „Zawsze jest jakiś sposób” – Śpiewa Marcin.

Gorąco już teraz polecamy ten utwór i pozdrawiamy Marcina Siegieńczuka, które z pewnością czyta ten artykuł. : – )


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację